Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    124
O da berbat biter soyleyeyim kendi icinde milyar tane sacmalayan oda orada sonunda joy boy reenkarne falan der ya da buna benzer birsey zirvalar gibime geliyor cunku niye biliyomusun yok yani finali duzgun biten manga sayisi okuduklarim arasinda %10 falandir cok az cikiyor
Finaller çoğunlukla tatmin etmiyor.Fakat bu seride ki finalde ciddi sorunlar var.Yazarın tercihi deriz beğenmeyiz ama bu oyle değil.Anlamadım yani olayın gidişatı zaten kötüydü ama tercihtir derdim.Yazarın tercihi deriz beğenmeyiz ama bu oyle değil.Saçma sapan dialoglar anlamsız sayfalar vardı.

Finaller çoğunlukla tatmin etmiyor.Fakat bu seride ki finalde ciddi sorunlar var.Yazarın tercihi deriz beğenmeyiz ama bu oyle değil.Anlamadım yani olayın gidişatı zaten kötüydü ama tercihtir derdim.Yazarın tercihi deriz beğenmeyiz ama bu oyle değil.Saçma sapan dialoglar anlamsız sayfalar vardı.
Aynen oyle ben mutlu bitti kotu bitti gibo basit yaklasmam olaya. Sen serinde koydugu sekilde bitirdin mi tutarliligini korudun mu derim. Isayama cok tutarli gidiyordu gercekten ama son 15 chaptersa bir bozdu dedik aceleye getiriyor umitliyiz kotu yapmaz diye yapti

İsayama'ya laf söylüyoruz iyi hoş ama bu işte derginin baskısının bir payı olabilir. İsayama baştan beridir güzel tempoyla götürdü ama böyle bir son bana pekte onun tarzı gibi gelmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık