Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    124
Mükemmel veya kötü bir sona sahip olsa da, bunca zamandır okuduğum, ara verdiğim, ve tekrar okuduğum serinin sonunu görmek beni mutluluk ve hüzün karışımı bir şeye soktu. Daha türkçesini okuyamadık ama bölüme bakmış olmam bile okumama yetti :S

Güzel seriydi. Başyapıt olabilir sonlara doğru bozmasaydı ama işte... En sevdiğim serinin böyle bitmesi garibime gitti. Tepkisiz kaldım tekrar tekrar bakıyorum.

Mükemmel veya kötü bir sona sahip olsa da, bunca zamandır okuduğum, ara verdiğim, ve tekrar okuduğum serinin sonunu görmek beni mutluluk ve hüzün karışımı bir şeye soktu. Daha türkçesini okuyamadık ama bölüme bakmış olmam bile okumama yetti :S
Bölüm fena değildi ama ben bu kadar az kişinin ölmesini beklemiyordum.

Genel olarak güzel seriydi AoT.Bana animesini ilk izlediğim sekizinci sınıfın yazını hatırlatıyor.

Artık güncel okuduğum devamlı çıkan serilerden devam eden sadece Jojolion , Jujutsu ve One Piece kaldı.

Bence erenin geçmişe müdahale edebilmesi ile bir sürü farklı sonu olabilirdi eren neden kendini öldürmeyi seçti ki böyle yapınca dev olayları tamamen bitti mi? Artık kimse canavar dev falan olmayacak mı? Dünyada savaşlar bitmiş mi olacak?

Bence erenin geçmişe müdahale edebilmesi ile bir sürü farklı sonu olabilirdi eren neden kendini öldürmeyi seçti ki böyle yapınca dev olayları tamamen bitti mi? Artık kimse canavar dev falan olmayacak mı? Dünyada savaşlar bitmiş mi olacak?
Bir şeyin bittiği yok sadece devler gitti. Savaş filan hala devam. Eren de boş yere öldü gitti işte.

Bence iyi bitmedi yani bir suru acikla bitti seri. Finale kadar benim favorimdi finalle birlikte yeniden ustune dusunmek lazim.
Sunu da belirtmek lazim kotu bitti evet ama serinin adi attack on titan ya da attack titan diye cevriliyor yani bu seri tamamen bir anti-kahramanin hikayesiydi kahraman oldu seri bitti, boyle dusunulurse biraz daha oturakli olabiliyor bkz. Boyle olmayan serilerde one piece adli manga adi one piece ama hersey luffy merkezli luffy sonunda reenkarne falan cikarsa da oda’ya sovulmesi icin ayri bir manga cikartilir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık