Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    122

Üye silindi 1004

Mikasa konuşurken bir an arkadan Levi'ye benzettim. Dedim bu Levi'ye bu tarz sözler söyletecek kadar düştünüz mü... Sonra eğitimli köpek olduğu ortaya çıktı da biraz rahatladım.
Hepsi neden Eren'i bu kadar seviyor gram anlamıyorum. Çocukken de iticiydi. Hep iticiydi dayak atmaya doyamaz insan ona...

Üye silindi 1004

Annie bunun neresinde jddjdjdj
Annie en fazla bu aşkın arasında parçalanan koca burunlu kız olur... Bu iki azgın erkek ki Armin daha azgın anladığımız kadarıyla. Eldianlıların ortak bilincinin içinde ERENN SENİ İSTİYORUM diye bağırıyor. Tüm Eldian halkı artık ne mal olduklarını biliyor... Mikasa ve Annie'nin günahına girdiler... Historia'nın bebeği cidden Eren'dense onun da günahına girdiler....

Annie en fazla bu aşkın arasında parçalanan koca burunlu kız olur... Bu iki azgın erkek ki Armin daha azgın anladığımız kadarıyla. Eldianlıların ortak bilincinin içinde ERENN SENİ İSTİYORUM diye bağırıyor. Tüm Eldian halkı artık ne mal olduklarını biliyor... Mikasa ve Annie'nin günahına girdiler... Historia'nın bebeği cidden Eren'dense onun da günahına girdiler....
Ar namus kalmamış halka açık bilinçlerde yapıyorlar bir de. Ben orayı hiç detaylı düşünmemiştim :eek:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık