Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    122
Bu bölüm bunaldım be resmen 1 ay boşa bekledik tek anlaşılan şey arkadaşlıkların bozulması idi.Onun dışında özür dilerim uçaklar nasıl çalışır falan boş beleş şeylerdi.Eren de sonunda ancak varabildi Marleye.Gerçi ben biraz daha geç bekliyodum ve nasıl geçtiklerini tam anlamadım anlatacak varmı

Bu bölüm bunaldım be resmen 1 ay boşa bekledik tek anlaşılan şey arkadaşlıkların bozulması idi.Onun dışında özür dilerim uçaklar nasıl çalışır falan boş beleş şeylerdi.Eren de sonunda ancak varabildi Marleye.Gerçi ben biraz daha geç bekliyodum ve nasıl geçtiklerini tam anlamadım anlatacak varmı
Marş adım gidiyor devler geçmişler direkt okyanusu. Mantık hatası var mı yok mu anlamak için Madagaskar ile Afrika arasındaki su derinliğine bakmamız gerek. Gerçi devler zeminden ilerlemiş de olabilir, oksijen ihtiyaçları var mıdır bilemedim.

Marş adım gidiyor devler geçmişler direkt okyanusu. Mantık hatası var mı yok mu anlamak için Madagaskar ile Afrika arasındaki su derinliğine bakmamız gerek. Gerçi devler zeminden ilerlemiş de olabilir, oksijen ihtiyaçları var mıdır bilemedim.
İyi de okyanus değil mi aralarındaki? Basınç sorunu da olacaktır.

Arada baya mesafe var.Devlerin Okyanusun dibine batması ve orada boğulması veya basınçtan kırılması lazımdı.Devlerin ortalama boyu 60-70 m.Denizlerde 200m'nin aşağısına güneş ışığı geçmez ve okyanuslarda hızla derinleşme var.Burayı Mangakanın doğru açıklaması lazım.Devler hareket ettiğinden beri yani aylardır bunu düşünüyordum bu devler okyanusu nasıl geçecek diye.Balıklar gibi solunum organları da yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık