Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    122

Üye silindi 1004

Mikasa’dan daha büyük Yeagerists yok aslında ama kalbi kırıldı kızın :hhh:
Mikasa Yeagerist değildi. Düşünce olarak desteklemiyordu. Düşünmüyordu.

Bu Yeageristler düşünebiliyor kafaları çalışıyor. Fakat kendilerine Yeagerists diyecek kadar karaktersizler.

Mikasa Yeagerist değildi. Düşünce olarak desteklemiyordu. Düşünmüyordu.

Bu Yeageristler düşünebiliyor kafaları çalışıyor. Fakat kendilerine Yeagerists diyecek kadar karaktersizler.
Valla Sasha’yı öldürmüş, ülkelerine saldırmış bu alçaklarla iş birliği yapacaklarına Yeagerist olsunlar daha iyi. En azından onurlarına leke sürmemiş olurlar. Mesela O Annie denilen yılan askerleri patır patır bunların gözleri önünde ezerken, Eren reis karşı gelip koruyordu milleti hey gidi hey :D

Herkes ne güzel yorumlar yapıyor. Bense hala ve ısrarla ne olduğunu anlamıyorum.

NE OLUYOR BU HİKAYEDE!:of:

Güncele geldim.

Bu anime/manga benim takip ettiklerim arasında en efsanesi cidden. Ne Op, ne HxH ne de Fma ne de başka bir tanesi.

Sadece mangalar için değil izlediğim tüm dizi ve filmler içinde benzeri geçerli.

Diğer animeleri belki sadece sağlam anime manga severleri etkiler ama SnK herkesi etkileyebilecek bir seri. İnsanın animeye mangaya olan önyargısını kırar, o derece.

Böyle aşırı sevdiğim karakter yok pek. Armin, Levi, Jean filan. Çok değil ama. Olaylar sürüklüyor beni.

Mikasa'nın Eren sevgisi iyice sinir bozucu. Eren Paradis hariç her yerdeki insanları yok edecek bu Mikasa ile Armin hala konuşuruz derdinde. Hayır bir şekilde Eren durdurulur ya da vazgeçer ama vazgeçmeyecek olsa ve kaderi Mikasa'ya kalsa Mikasa dünya ölsün biz de Eren ile çoluğa çocuğa karışalım der.

Armin bile böyle bir durumda ağlaya sızlaya halleder Eren'in işini.

Hay sana da atkına da be Mikasa.

Üye silindi 5562

Son bölüm canımı çok sıktı ya. Keşke yeagaristlerde floch gibi kafası çalışan birkaç kişi daha olsa. Birde yeagaristlere atletik yeterlilik hiç verilmemiş gibi. Her saldırıda karşılık vermede geç kalıyorlar. Jean’ın Eldia tarafında olmasını isterdim. Bu hainlerden nefret ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık