Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Blu-ray ve kaliteli çeviri ile. Boyut sıkıntı çıkarmaz diyorsan çok iyi bu linklerdekiler.

Üye silindi 5781

Blu-ray ve kaliteli çeviri ile. Boyut sıkıntı çıkarmaz diyorsan çok iyi bu linklerdekiler.
Adonis sezon 4'e devam ediyor muydu

Evet, prokiritya'nın attığı linkten burayı da buldum ben. Cidden çok kaliteli. 4. sezonu da yapsalar güzel olurdu bu şekilde.

Evet, prokiritya'nın attığı linkten burayı da buldum ben. Cidden çok kaliteli. 4. sezonu da yapsalar güzel olurdu bu şekilde.
Benim attığım linkteki site bu gibi büyük yer kaplayan bölümleri, ekonomik boya getiriyor benim gibi fakirler için. :(

Mesela toplam 7-8 gb tuttu tüm bölümler. Adonis'in kendi sitesinde en az 15-20 gb'a kadar tutması gerekiyor diye düşünüyorum.

Sitesinde 4. sezonu yükleyecekleri yazıyor ama Adonis bildiğime göre hepsini blu-ray yüklüyor. Blu-raylerde sezon bittikten bir süre sonra geliyor. Yani 4.sezon bittikten bir süre sonra blu-rayler düşünce yüklerler diye düşünüyorum.
Ne zaman bitecek belli mi 4. sezon? Bu arada 4.sezonun şu an 16 bölümü var galiba ilk part? İkinci part kaç bölüm olup final yapacağı belli mi?

Ne zaman bitecek belli mi 4. sezon? Bu arada 4.sezonun şu an 16 bölümü var galiba ilk part? İkinci part kaç bölüm olup final yapacağı belli mi?
Şu an 1.partın 13.8 bölümü var. 14.bölüm bu hafta çıkacaktı ama deprem olduğu için yarıda kesildi bölüm o yüzden 13.8 dedim, aslında 14 bölüm çıktı yani. 1.part dediğin gibi 16 bölüm olacak. 2. part kesin açıklanmadı diye biliyorum ama o da 16 bölüm olsa tam kurtarır gibi duruyor. Büyük ihtimalle 2. part da 16 bölüm olur.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık