Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

İlk bölüm çok karmaşık geldi. Zaten önceki sezonu ve önemli detayları pek hatırlamıyordum. Bu yüzden izleyesim gelmedi. Bir süre devam etmedim. Sonra tekrar başladım bir kaç bölüm sonra güzel akmaya başladı, taşlar oturdu ve eskiyi de az çok hatırladım. Opening ilk başta hoşuma gitmemişti ama devamında hoşuma gitmeye başladı. Şu an bildiğimiz SnK ayarında devam ediyor benim için.

Sasha sevdiğim karakterlerdendi ölmesine üzüldüm.

İlk bölüm çok karmaşık geldi. Zaten önceki sezonu ve önemli detayları pek hatırlamıyordum. Bu yüzden izleyesim gelmedi. Bir süre devam etmedim. Sonra tekrar başladım bir kaç bölüm sonra güzel akmaya başladı, taşlar oturdu ve eskiyi de az çok hatırladım. Opening ilk başta hoşuma gitmemişti ama devamında hoşuma gitmeye başladı. Şu an bildiğimiz SnK ayarında devam ediyor benim için.

Sasha sevdiğim karakterlerdendi ölmesine üzüldüm.
Bi de patatesçi diye dalga geçiyorlar. Ahh, Sasha ahh, sen sadece doğayla iç içe yaşanmayı öğrenmiş bir avcıydın. Tabi ki modern yerlerde yaşamaya alışkın değildin. En doğal davranan belki de oydu :(

Seriyi animeden takip edenlerin düşüncelerini merak ettim. Manga başlığında yeterince tartıştık fakat buradakilerin de düşüncelerini öğrenmek isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık