Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Hikayeyi unuttuğum için seriye tekrar başlayıp 1-2 bölüm izledim.

Eren ilk gözüktüğünde ve 1.bölümün tamamında boynunda bir anahtar yokken, 2.bölüm de boynunda bir anahtar vardı. Bu hikayeyle alakalı bir şey mi?

Hangi arada derede o anahtar o boyuna geçirildi, kafamı karıştırdı bu durum. Babası sonuçta Sur Sina'dan geliyordu ve orda değildi. Anahtar sadece ondaydı. Belki birisine verip, Eren'in boş anında boynuna geçirilmiş olabilir.

Ama Eren'in buna büyük tepki vermemesi de ayrı bir konu.
İzlemeye devam et, Isayama'nın bu konuda sağlam bir kurgusu var. mümkün olduğunca yavaş yavaş gitmeye çalış, sindire sindire izlediğin zaman daha değerli gelecek bu seri.

İzlemeye devam et, Isayama'nın bu konuda sağlam bir kurgusu var. mümkün olduğunca yavaş yavaş gitmeye çalış, sindire sindire izlediğin zaman daha değerli gelecek bu seri.
Karışık bir olay örgüsüne sahip olduğunu hatırlıyorum. Karışık demek yeterli kalır mı emin değilim ama. O yüzden bölüm başı önemli gördüğüm yerleri küçük küçük notlara geçirip öyle ilerliyorum.

Karışık bir olay örgüsüne sahip olduğunu hatırlıyorum. Karışık demek yeterli kalır mı emin değilim ama. O yüzden bölüm başı önemli gördüğüm yerleri küçük küçük notlara geçirip öyle ilerliyorum.
Aslında karışık bir olay örgüsü yok, her şey açıklanıyor zamanla. Yinede not almak sana kalmış. Ben mesela daha çok karakterlerin gelişimini görmek için tekrar okuma yapıyorum, hem hikaye olsun hem de karakterlerin işlenişi olsun, Shingeki no Kyojin çok sağlam bir seri. Tekrar izlenmeyi, okunmalı kesinlikle hak ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık