Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Tamam işte, duvarın içindeki o titanlar ile saldırsınlar. Onların olayı hem duvarı tutmak, hem de lazım olunca düşmana saldırmak değil miydi zaten? Kurucu Titan da bizimkilerin tarafında, tek çığlığına bakar yönlendirmek.
Zaten Eren'in amacıda bu büyük ihtimal ile.Marley ve diğer ülkeler adaya saldırdığında Kurucu Titan kozunu kullanacak.

Tamam işte, duvarın içindeki o titanlar ile saldırsınlar. Onların olayı hem duvarı tutmak, hem de lazım olunca düşmana saldırmak değil miydi zaten? Kurucu Titan da bizimkilerin tarafında, tek çığlığına bakar yönlendirmek.
Birkaç bölüm sonra işler beklentin yönünde civcivlenecek ama spoiler vermeyeyim şimdi.

Zamanında mangasını okumuştum, o yüzden animesini izliyorum. Bayağı övdüler çünkü.
Animasyonları yapan firma değişmiş sanırım. Ben de yeni sezon içinden sadece ilk bölümünü izledim. Animenin sadece çizim yönünden biraz tadı kaçtı diyorlar (birkaç bölüm sonra bir sahne göreceğiz çizimlerin değişmesi iyi mi oldu kötü mü oldu aslında o sahne belirleyecek ki ben de merakla bekliyorum) mangaka ölse finalsiz havada kalsa seri bana kalırsa AoT şimdiden FMA'nın tahtını elinden aldı. Seriye titan ensesi kesmeli kılıçlı çerçöp olarak bakıyordum. Okudukça/İzledikçe mangakaya çok haksızlık yaptığımı adamın o kadar da boş olmadığını fark ettim. Şimdi bulsam alnından öperim (tabi bazı sahnelerde çok fazla dandik manga/anime klişesi var ama o kadar da olur ne yapayım seri onun serisi hem olmasa da bu kadar genel izleyici/okuyucu kazanamazdı). Hatta aynısı The Walking Dead (hem dizi hem çizgi roman) için de geçerli. Zannettiğim gibi tamamen zombili çerçöp değilmiş :D Özellikle sosyal bilimciler inanılmaz keyif alıyorlardır AoT, TWD vs izlerken. Bu seri bayağı bayağı ürün değil bildiğin eser. Mangaya devam etmeni öneririm zamanın varsa zaten sen güncele gelene kadar mangası da biter animesi de finale aşırı yaklaşır. Mesela şöyle söyleyeyim OP'nin bağımlısı olmasam ve bunca sene de takip etmemiş olsam yeni sayısını kesinlikle beklemem ama AoT'a karşı bir bağımlılığım söz konusu olmamasına rağmen yeni sayısını keyifle bekliyorum.

Son düzenleme:
Reiner için ne kadar da sarsıcı bir durum, gerçekten zor. Adama ömrü boyunca adada yaşayanların şeytan oldukları, ölmeyi hak ettikleri söylenmiş. Kendisi gidip bizzat onların içinde yaşadı o kadar zaman, kötü oldukları söylenen bu insanların aslında hiç de anlatıldığı gibi olmamaları adamın kafasını karıştırdı. Reiner son savaşta taraf değiştirir bence.
gerçek dünyayı da bize biraz anlatıyor.Irkçılığın hatta faşizmin tehlikesini

Şey olayı vardı galiba bundan sonrası animede geçiyor muydu tam emin değilim o yüzden spoiler uyarısı hafıza silme olayı oluyordu ve kral olan yani kurucu titana sahip kişi titan gücünü aldıktan sonra saldırıyı kullanmak istemiyor oluyor. Adaya yerleşen kralın dayatması oluyordu sanırım. Sadece tehdit ile kendini koruyor. Taaa ki yabancı birisi yani erenin babasına kadar. Okuyalı bayağı oldu o yüzden tam emin değilim ama böyleydi diye hatırlıyorum

Şey olayı vardı galiba bundan sonrası animede geçiyor muydu tam emin değilim o yüzden spoiler uyarısı hafıza silme olayı oluyordu ve kral olan yani kurucu titana sahip kişi titan gücünü aldıktan sonra saldırıyı kullanmak istemiyor oluyor. Adaya yerleşen kralın dayatması oluyordu sanırım. Sadece tehdit ile kendini koruyor. Taaa ki yabancı birisi yani erenin babasına kadar. Okuyalı bayağı oldu o yüzden tam emin değilim ama böyleydi diye hatırlıyorum
Oralar animede geçti zaten doğru hatırlıyorsun. Kurucu titanın saldırmama sebebi eğer saldırırsa dünyayı yok edebilir ondan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık