Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Animasyonları yapan firma değişmiş sanırım. Ben de yeni sezon içinden sadece ilk bölümünü izledim. Animenin sadece çizim yönünden biraz tadı kaçtı diyorlar (birkaç bölüm sonra bir sahne göreceğiz çizimlerin değişmesi iyi mi oldu kötü mü oldu aslında o sahne belirleyecek ki ben de merakla bekliyorum) mangaka ölse finalsiz havada kalsa seri bana kalırsa AoT şimdiden FMA'nın tahtını elinden aldı. Seriye titan ensesi kesmeli kılıçlı çerçöp olarak bakıyordum. Okudukça/İzledikçe mangakaya çok haksızlık yaptığımı adamın o kadar da boş olmadığını fark ettim. Şimdi bulsam alnından öperim (tabi bazı sahnelerde çok fazla dandik manga/anime klişesi var ama o kadar da olur ne yapayım seri onun serisi hem olmasa da bu kadar genel izleyici/okuyucu kazanamazdı). Hatta aynısı The Walking Dead (hem dizi hem çizgi roman) için de geçerli. Zannettiğim gibi tamamen zombili çerçöp değilmiş :D Özellikle sosyal bilimciler inanılmaz keyif alıyorlardır AoT, TWD vs izlerken. Bu seri bayağı bayağı ürün değil bildiğin eser. Mangaya devam etmeni öneririm zamanın varsa zaten sen güncele gelene kadar mangası da biter animesi de finale aşırı yaklaşır. Mesela şöyle söyleyeyim OP'nin bağımlısı olmasam ve bunca sene de takip etmemiş olsam yeni sayısını kesinlikle beklemem ama AoT'a karşı bir bağımlılık beslemiyor olmamama rağmen yeni sayısını keyifle bekliyorum.
kesinlikle öyle bir sürü anime izledim her ne kadar AoT naruto,bleach, one piece gibi bir shounen olmasa da FMA ila birlikte top 5 kıvamında diyordum ancak animenin başındaki o bilinmezlik gizem daha sonra ise gelen pesimizm havası, özgürlük, ırkçılık temalarının işleniş şekli inanılmaz one piece daha sonuçlanmadığı için ona dair bir yorumda bulunamam ancak AoT mangasının bitimine 3 chapter kala şuana kadar izlediğim en kaliteli en iyi yapım

• Like
Tepkiler: KFC
kesinlikle öyle bir sürü anime izledim her ne kadar AoT naruto,bleach, one piece gibi bir shounen olmasa da FMA ila birlikte top 5 kıvamında diyordum ancak animenin başındaki o bilinmezlik gizem daha sonra ise gelen pesimizm havası, özgürlük, ırkçılık temalarının işleniş şekli inanılmaz one piece daha sonuçlanmadığı için ona dair bir yorumda bulunamam ancak AoT mangasının bitimine 3 chapter kala şuana kadar izlediğim en kaliteli en iyi yapım
Benzer beklentilerle sword art online diye bir çöp izlemiştim. Mis gibi çıkış noktasının üzerine limon sıkmışlardı. Ama bir dünya sezon, ova, figür vs yapıp para kazandılar mı kazandılar. Ürün ile eser farkı her alanda böyle ne yazık ki. Ama anlamayan bilgisiz birisi çıkıp sword art online ya da eşdeğeri bir şeye kalitesiz, eser değil ürün dediğin zaman doğmamış torunundan orta çağda var olmuş dedene kadar sövüyor sanki umrumdaymışçasına tripten tribe giriyorlar :D Şu altı çizili kısım hem çok başarılı bir anlatım tekniği hem de okuyucunun evrenin içerisindeki karakterlerle beraber yolculuk etmesini sağlıyor ve AoT'da bunu mangaka çok iyi uygulamış. ISAYAMA Hajime şu seriden sonra Powerpuff girls yazsa/çizse bile saygı duyulacak bir isim oldu. Bir de 34 yaşındaymış ki daha çok genç helal olsun.

Benzer beklentilerle sword art online diye bir çöp izlemiştim. Mis gibi çıkış noktasının üzerine limon sıkmışlardı. Ama bir dünya sezon, ova, figür vs yapıp para kazandılar mı kazandılar. Ürün ile eser farkı her alanda böyle ne yazık ki. Ama anlamayan bilgisiz birisi çıkıp sword art online ya da eşdeğeri bir şeye kalitesiz, eser değil ürün dediğin zaman doğmamış torunundan orta çağda var olmuş dedene kadar sövüyor sanki umrumdaymışçasına tripten tribe giriyorlar :D Şu altı çizili kısım hem çok başarılı bir anlatım tekniği hem de okuyucunun evrenin içerisindeki karakterlerle beraber yolculuk etmesini sağlıyor ve AoT'da bunu mangaka çok iyi uygulamış. ISAYAMA Hajime şu seriden sonra Powerpuff girls yazsa/çizse bile saygı duyulacak bir isim oldu. Bir de 34 yaşındaymış ki daha çok genç helal olsun.
Sword Art Online'dan bahserderken duygularıma tercüman olmuşsun.Seri ilk başlarda özgün bir konu ile başlayıp ikinci yarıda Elfler ve enseste döndü.

Sword Art Online'dan bahserderken duygularıma tercüman olmuşsun.Seri ilk başlarda özgün bir konu ile başlayıp ikinci yarıda Elfler ve enseste döndü.
O ilk baş kısmı benim için ilk birkaç bölümdü. Sonra objektif olmak için tamamladım. Değerlendirme sonucum şu : Boş boş tavana baksam daha verimli vakit harcarmışım :D AoT, FMA nimettir nimet :D

O ilk baş kısmı benim için ilk birkaç bölümdü. Sonra objektif olmak için tamamladım. Değerlendirme sonucum şu : Boş boş tavana baksam daha verimli vakit harcarmışım :D AoT, FMA nimettir nimet :D
Shingeki no Kyojin ana tema olarak özgün bir eser olmasa da, çok güzel düşünülmüş ve belli bir zemine oturtulmuş bir eser.

AoT'ye ilk baş önyargılılydım geçen sene izlemeye karar verdim ve senin gibi görüşüm değişti.Serinin MHA gibi karakter shiplenen serilerle karşılaştırılamayacağını anladım.

sword art online çok tavsiye edilmişti çevremde izleyenlere sorduğumda sonunu berbat bir şekle getiriyorlar dedikten sonra hevesim kaçmıştı aynı şekilde tokyo ghoul'u izledim mangasını okumadım şimdi günahını almak istemem ama manga ayrı birşey anime çok ayrı anime olarak izlediğim en kötü yapımlardan biri olabilir ki herkes çok övüyordu daha sonra araştırdığımda manganın yarısını ve bölüm bölüm atlayarak uyarladıklarını okudum keza bleach'te de manganın son kısmını anime yapmayıp seneler sonra devam animesi diye yapıyorlar şimdi isayama nasıl bir adam bilmiyorum ama ben manga okurken arasında bir derinlik anlayış bekliyorum sizin eser dediğinize tekabül ediyor sanırım işin kötü yanı bu kadar genç olmakla birlikte belirsiz bir süre mangayı bırakıp sauna/hamam açıp işletmek istiyormuş :) umarım yazmaya/çizmeye devam eder her ne kadar AoT finalinin bir ihtimal kötü bitmesi olası olsa da baştan sonra bir süreç olarak ele alındığında muazzam bir başarı

• Like
Tepkiler: KFC

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık