Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Nihayet resmileşmiş oldu dişi dev olayı, tuzağı falan iyi ayarlamışlar ama biraz fazla yumuşak davrandılar, geçidin başına geldiği gibi aşağı yuvarlasalar deve dönüşemezdi, çok iyi gidiyor anime, bakalım neler olacak son iki bölümde..

Sanıyorum işin tek kötü tarafı, animenin devamı için uzun bir süre bekleyeceğiz. En az 1, mangaka bundan sonra ayda bir çıkan seriyi 20 bölüm daha verip bitirse hmm 2 yıl sonra bir 25 bölümlük sezonla sona erebilir. Ha bitirmeyedebilir tabi adamın keyfi kime ne:ehe:

Vaş anam vay babom ne bölümdü lo :D

Bu arada devler karanlıktan korkuyor galiba o zaman neden bu yeraltı şehri bitmedi :confused:

yine çok süper bir bölüm olmuş. Armin planı fıstık gibi yapmış da şimdi anlamadığım bir şey var. Kral çağırmamış mı bunları hepsimi numaraymış?

Karanlıkta devlerin gücü azalıyor belki dönüşemiyordur bile.
Karanlıkta bir etken tabi ama bana koridorun yer altında ve dar olması daha öncelikli bir etken gibi göründü, sonuçta o alanda deve dönüşebilse bile kendi kendini kıstırmış olur, Eren özellikle "karanlık ve basık" kelimelerini kullandı, demek ki ikisi de önemli unsurlar o durumda,

Birde geçen mesajımda kısa geçmişim ama böyle bir test yapmaları bana saçma geldi, şüphe bu kadar yüksek ve olası bir ters durumda ortaya çıkabilecek tehlike bu kadar büyük olmasına rağmen bu riske girmek akıl işi değildi, zaten ellerinde patladı, Annie'yi başka bir şekilde alıkoyup sorgulama yoluna gidilebilirdi,

Ayrıca bir nokta olarak, opening'de animenin genel gidişi hakkında çok kritik noktaları ince bir şekilde göstermişlerdi zaten ama ending'de de benzer bir şeyi yaptıklarını daha demin fark ettim, çok ince bir foreshadowing örneği yapmışlar, şuana kadar ancak ucundan bir kısmı gösterdiler animede, bunu farkettikten sonra önceki şüphelerim de haklı olduğuma neredeyse emin oldum ve üstüne bir miktar daha fikir edindim diyebilirim, şuan ilk openin ve ending'i tekrar izleyesim geldi acaba orada da yapmışlar mı bunu..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık