Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

dün saat 6 gibiydi sanırım sadece ilk bölümü izleyip fikir sahibi olurum düşüncesiyle başladım. Tekrar saate baktığımda gece 2 ben 19. bölümü bitirmiştim :D :D Bugün de son 2 bölümü izledim. Ama sanırım çok sağlam spoiler yedim :/ Yeni bölümü bekliyorum heyecanla

Levi çok iyiydi bu bölümde. Bölüm başında Dişi Titan'la savaşması falan cidden güzeldi.
Petra'nın babasının Levi ile konuştuğu sahne ve Petra ve diğerlerini arabadan atmak zorunda kaldıkları sahne çok etkileyiciydi. :/
Bu arada Shingeki'nin iki tane special'i çıkmış, ne zaman çıktı bilmiyorum ama iki bölümcük. 6 dakika sanırım ikisi de. :D İzlemek isteyenler için :
http://www.turkanime.tv/anime-detay/Shingeki-no-Kyojin-Chimi-Kyara-Gekijou-Tondeke-Kunren-Heidan

Bu anime cidden çok iyi,adamlar nasıl yapacağını çok iyi biliyor.Her bölüm bir öncekinden daha iyi oluyor resmen.

çok sağlam bir bölümdü. Bitmesin istiyor insan izlerken. Levinin dövüşme şekli gerçekten efsane bu arada :D Dişi titanı ezdi desek yeridir. Şu eren mikasaya böyle artisleniyor uyuz oluyorum adama...

keşke op de oda kadınların vücutlarını gözümüze sokucağına bundaki gibi kanlı olayları daha çok yapsaydı ... Op izleme zevki 2 katına çıkardı kesin :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık