Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

22.Bölümü yeni izledim .
Beklentilerimin yine üzerinde über ötesi bir bölümdü.
Bitmesin diye ellerimi kemirdim yeminle :/ Levi sama düşündüğüm gibi çıktı. Birkaç sayfa geriye gidilirse sorgulamıştım zaten.
Tarihin en güçlü adamı olarak geçtiği halde düşünen bir dev ile mücadele edemiyecek mi ? Demiştim.
Tabi ki edebilir. Gerçi biraz takım arkadaşlarına üzüldüğünden psikopata bağladı , güç seviyesi artmış olabilir :T

Naruto'da Madara geldi , Hashirama geldi , Kageler kapıştı ... Hiçbirinden Levi vs Female Titan kadar zevk alamadım.
Şuan Luffy vs Teach olsa bile , levi samanın o vs'sinden aldığım zevki alacağımdan şüpheliyim :/
Ne var çözemedim bu vs'de ve anime'de ama az bi canı kaldı çözecem :T

Ve ek olarak , Levi sama'nın geçmişine gidilmesi gerek :/ Nerden nereye geldi , nasıl eğitim aldı ?
Hikayesi tam olarak ne ? Aslında çok şüpheli :T

Edit ;
:T

Edit 2 ;
Bana özel teknikler çıkacakmış gibi geldi 22.bölümde.
Dişi devle verilen mesajdan dolayı(Sertleştirme).
Normal insanlarında uygulayabileceği fantastik teknikler olabilir.
Sanki Levi onun sinyalini mi verdi ?

Senin finali oldumu başlayacağım animeye artık çok övüyorsunuz :D
Sezon yerine senin yazmışım sanırsam seinenle ilgili bişeyler düşünüyordum :ehe::ehe:

22 bölüm yayınlandı, toplam 25 bölüm.
Ama seri devam edecek, manganın ayda bir çıkmasından dolayı 2 yılı bulabilir 2.sezonun gelmesi.
Bu da berserk gibi olacak desene :artiz:

Çok iyi bir anime benim için öyle pek bir şey beklemeden izlediğim için bu kadar beğenmiş olabilirim.Beklentini minimumda tutki maximum zevk al;)
Çoğu kişi fazla övülmüş diye bırakıyor hatta kendileri izlemediği gibi başkalarıda izlemesin diye çaba içerisine girmiş anlamadım:artiz:
Bende ilk bölümden sonra bırakmıştım ama sevip,sevmemeyle alakalı değil işlerimden vakit bulamıyordum şimdi biraz boşluğum var izlemeyi düşünüyorum.

az önce wiki de gördüğüm kadarıyla mikasa ve eren 15 yaşlarındalarmış. ( oha ) mikasa 1.70 boyunda 68 kilo yazıyordu da biraz fazla gibi geldi :D spoiler yememek için direk bakıp çıktım zaten. gerçi spoilerin babasını yemiştim daha öncede olsun beterin beteri vardır

Ancak bugün izleyebildim 22. bölümü, Tensei yeteri kadar övmüş bölümü onun üzerene bir şey ekleme gereği duymuyorum :D, aklıma takılan nokta Levi düşü devi o kadar ezmişken neden devam etmeyi denemedi ki, bence her türlü açardı o devin içini, ama neyse artık, birde haftaya keşif briliğine ne tür bir yaptırım uygulayacaklar acaba, bana keşif takımını pasifize edip Eren'i onların elinden almaya çalışacaklar gibi geliyor(dişi devle yapamadıklarını yetki kullanarak yapmayı deneyecekler büyük ihtimalle), öyle bir durum olursa bir hapishane kaçışı izleyebiliriz gibi..

Ancak bugün izleyebildim 22. bölümü, Tensei yeteri kadar övmüş bölümü onun üzerene bir şey ekleme gereği duymuyorum :D, aklıma takılan nokta Levi düşü devi o kadar ezmişken neden devam etmeyi denemedi ki, bence her türlü açardı o devin içini, ama neyse artık, birde haftaya keşif briliğine ne tür bir yaptırım uygulayacaklar acaba, bana keşif takımını pasifize edip Eren'i onların elinden almaya çalışacaklar gibi geliyor(dişi devle yapamadıklarını yetki kullanarak yapmayı deneyecekler büyük ihtimalle), öyle bir durum olursa bir hapishane kaçışı izleyebiliriz gibi..
Mikasa'yı kurtarayım derken ayağına hafif bir darbe alıyor o yüzden ereni alıp kaçıyorlar. Sıfır risk yüzde yüz kazanma oranı :D

Animede 2 günde güncele geldim konusu pek şaşalı olmasada çizimler,grafik,görsellik gayet iyi bence mangasını okumayı düşünmüyorum şimdilik bu serinin.

19ncu bölümde Erenin konuşmaları ve arkada planda çalan şarkı duyguyu çok iyi yanşıtmış bence.
[video=youtube;-VUm6ZpGctc]

Moderatör tarafında düzenlendi:
23.bölümde Annie'nin dişi dev olduğu artık tamamen kesinleşti Arminde iş var uzun zaman önce çözmüş dişi devin kim olduğunu seri gayet güzel ilerliyor :).

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık