Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Hocam genel olarak şunu söyleyebilirim ben nadirlikten veya bu ikisinin dövüşe etkisinden bahsetmiyorum haki dediğin şeyle Şeytan meyvesi aynı şeyler değil haki herkesin içindeki güçtür Şeytan meyvesi ise dışarıdan gelen ayrı bir güçtür çöp bir adama iyi bir meyve yedir seviyesi birden yükselir ama haki irade gücüdür ve çöp olanda olmaz kral haki dediğin şey ise iradesinin ve dolayısıyla doğal gücünün daha fazla olduğunu gösteren doğal etkendir o halde sorularına gelecek olursam

1. Evet ikisi de kılıç ustasıdır

2. Evet ikisi de kılıç ustasıdır ama bu durumda söyle bir farklılık var eğer Zoro Mihawkı yenip dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını aldıktan sonra Fujitoraya bu şekilde yenilirse beni dünyanın en iyi kılıç ustasının Fujitora olduğuna ikna edemezsin
Avatardan dolayı koşullar ne olursa olsun Zoro'dan daha iyisi olduğuna ikna edemem gibi :D Kılıç ustalığındaki en büyük kıstas kılıç karartma olarak kabul edilebilir aslında. Kılıcını karartacak kadar kullanan biri kılıç ustası olarak kabul edilebilir. Sadece bir saldırı gereci olarak kullananlardan farklı bir noktaya taşır bu.

Avatardan dolayı koşullar ne olursa olsun Zoro'dan daha iyisi olduğuna ikna edemem gibi :D Kılıç ustalığındaki en büyük kıstas kılıç karartma olarak kabul edilebilir aslında. Kılıcını karartacak kadar kullanan biri kılıç ustası olarak kabul edilebilir. Sadece bir saldırı gereci olarak kullananlardan farklı bir noktaya taşır bu.
Yok be abi o kadar fanatik değilim :D son söylediklerine katılıyorum

Mihawk ya kutsal şovalyelerden birisi çıkar ya da kutsallardan biri tarafından öldürülür.

bu saatten sonra Luffy Zoro Sanji’nün son rakibi Kutsal Ejder olacaktır

Not: Son bir fight Teach ile dönebilir elbette

Mihawk ya kutsal şovalyelerden birisi çıkar ya da kutsallardan biri tarafından öldürülür.

bu saatten sonra Luffy Zoro Sanji’nün son rakibi Kutsal Ejder olacaktır

Not: Son bir fight Teach ile dönebilir elbette
Mihawk vs Zoro finali baştan belliydi. Sanmam Mihawk'ın bir kutsal şövalyeye öleceğine. Büyük ihtimal önceden Kutsal Şövalyedir.

Evet Teach dövüşün den sonra Artık dövüşler Kutsal Şövalye, Grosei ve İmu'ya karşı olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık