Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

iyi güldüm oden salak mı momoyu büyüten kadını sürekli kullanarak kaidouyu öldürürdü
Shinobu'yu mu kastediyorsun? onun yeteneği olgunlaştırma olarak geçiyor. İnsanları kafasına göre yaşlandırabilme yeteneği olduğunu sanmıyorum.

Edit: Sanırım çocuk halinden tekrar tekrar büyütüp kullanmasını diyorsun. Teoride katılıyorum ama pratikte savaşın ortasında uygulaması fazla riskli.

Son düzenleme:
İnu son anda ayın kaybolmasıyla normale dönecek. Usopp yanlışlıkla Jack'i indirecek yada indirdi zannedilecek. Tayfada en yüksek 4. ödülü alacak.
I am the man who defeated 2 of the Tobiroppo!!
I am Usohachi the Nihou Hunter ("二胞狩りのウソ八" means "Usohachi the 2 of the Flying Six Hunter")!!!"
Reis Usopp 2 Tobi Roppo'dan yürüyecek gibi. Senin teori sarsıntıda olabilir.

Bizim nika usopp çıkacak gibi hissediyorum
1. Tam iki arcta usoop tanrı olarak görüldü 1. Dressrosa 2. İse skypiea
Bu kapakta elinde bir mızrak var tıpkı nika gibi

2. Olarak köleleri serbest bırakıp insanları güldürmek dressrosada insanları kölelikten kurtaran ve genel olarak komik olan usopp nika için bence en uygun aday

Zoro ve ataları sol gözünü kazara kaybetmediler. Kendi iradeleri ile çizdiler. Artık anlamı cesaret midir bilmem, bu gelenek taaa antik krallığa kadar gidiyor.
Luffy de ilk bölümde Shanks'a kendisini ispatlamak için sol gözünü çıkarmaya çalışmıştı. Başaramayınca meşhur yara izi kaldı. Çocuk Luffy bunu bilemez ama Oda yaptı göndermesini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık