Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Kaido'nun üzerinde Oni olduğu için deney yapıldı. Eşi de oni'ydi ve eşi, Kaido'nun aksine, üzerinde yapılan deneyleri kaldıramayıp öldü.
Ayrıca Xebec'in Kaido'yu tayfasına almasının sebebi de bu. Irkı yüzünden ona özel bir önem atfediyordu ve onu varisi olarak görüyordu. Bu yüzden de Kaido'ya bildiklerini anlattı. Geçmişe ve Joy Boy'a dair şeyler biliyordu ve bunları Kaido'ya da anlattı. Xebec, dünyanın kralı olmak istiyordu ama yenildi. Kaido da kaptanını yenen, eşini öldüren bu dünyayı yok etmek istiyor. MF öncesi WB'ye saldırmasının sebebi de WB'nin Tanrı Vadisi Olayı olduğunda Xebec için savaşmamış olması. Kalbi kırık, duygusal bir serseri aslında.

Luffy Rogerin oğlu

One piece luffynin ta kendisi

Garp baştan beri biliyor
ACE sonradan öğrendi
Shanks ve Rayleig kendileri anladı
One piece yazısında bu yüzden luffy var
Roger onu korumak için yaptı herşeyi
Kuma ve Dragon bu yüzden korudular bu yüzden tayfayı eğittiler

Son düzenleme:
Daha önce soylendimi bilmem ama luffy kaido ile savasacagi sirada Bm de adaya gelir intikam icin bu bana kesin gibi birsey geliyor Bm nin luffynin pesinden kovalamamasi gibi bir durum olabilir mi? Kadini o kadar madara etti dunyaya luffy de bm ye demisti zaten kaido dan sonra sana gelecem diye, bm de buradan ayrilamayacaksin demisti yani demem o ki bm kaidonun adayi basar.. bm ve kaido nun hiddetinde luffy ve muttefikleri ezilirken bir silulet belirir ve 'luffy' der. chapter biter, 5 hafta araya girer oda.
Zamanında tutturmuşuz bir şeyler. Bakalım silüeti tutturabilecek miyiz:fool:

Momo yerine wano da yamato kalacak. Sebebi ise odenin günlüğünü okuması olacak. Oden son zamanlarında keșke ülkemi yüzüstü bırakmasaydım bu halde olmazdı diye pișmanlık çekmiștir. Kendini oden olarak gören yamato ise onun pișmanlıklarını yerine getirmeye çalıșacak ve wanonun yeni shogunu yamato olacak. Momo da luffynin bineği olarak gemide yerini alacak. Bizim maymuna bir tane araç lazımdı, o da momo olacak. 20 yıl olgunlașması olayı da hep bunun için. Nasıl ki oden hașlanmak için doğdum dediyse, momonusuke de korsanlar kralının bineği olmak için dünyaya geldim diyecek.

Momo yerine wano da yamato kalacak. Sebebi ise odenin günlüğünü okuması olacak. Oden son zamanlarında keșke ülkemi yüzüstü bırakmasaydım bu halde olmazdı diye pișmanlık çekmiștir. Kendini oden olarak gören yamato ise onun pișmanlıklarını yerine getirmeye çalıșacak ve wanonun yeni shogunu yamato olacak. Momo da luffynin bineği olarak gemide yerini alacak. Bizim maymuna bir tane araç lazımdı, o da momo olacak. 20 yıl olgunlașması olayı da hep bunun için. Nasıl ki oden hașlanmak için doğdum dediyse, momonusuke de korsanlar kralının bineği olmak için dünyaya geldim diyecek.
momo bizimkilerle gelse iyi olurdu çocuk dövüşmeyi meyveyi kullanmayı kılıç kullanmayı öğrenirdi wanoda adam gibi meyve kullanıcısı yok bu çocuk orada neyi görüpte öğrenecek luffynin bile bir adada 2 yıl onlarca çeşit yaratıkla kalması gerekti

momo bizimkilerle gelse iyi olurdu çocuk dövüşmeyi meyveyi kullanmayı kılıç kullanmayı öğrenirdi wanoda adam gibi meyve kullanıcısı yok bu çocuk orada neyi görüpte öğrenecek luffynin bile bir adada 2 yıl onlarca çeşit yaratıkla kalması gerekti
Momo bu torpille zaten kaido ile bile savaşacak, güç konusunda değil de babasının misyonunu tamamlamak momoya düşecek gibi geliyor bana. Gelecek korsanlar kralına her yere gidebileceği bir araç lazım o da tam momoya uyuyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık