Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Az önce okudum killer 3 gözlü ırkından çıkacak yazmışlar olabilir mi acaba? Hmmm...
Olması aşırı iyi olur. Normal şartlarda robin bizde olduğu için bu poneglif rekabeti tek taraflı olmaktan öteye gidemez. Karasakalın tarih bilgisi ve arkeolojiye ilgisinden dolayı poneglifleri okuyabildiğini düşünüyorum. Big Mom'un puddingin melez ırkıyka ilgili söylediklerine bakılırsa (Nasıl olduğunu hiç anlamasam da) her şeyin sesini duyabilmenin yani o 3. gözü uyandırmış olmanın poneglif okuyabilmekle bir alakası var (Kim bilir belki de her şeyin sesini duyabilmek gibi bu da her dilin anlamını görebilmek falandır :d) Kid'in de luffynin rivalı olduğu göz önünde bulundurulduğunda -Bir şekilde- poneglif erişimi olması gerekiyor

Olması aşırı iyi olur. Normal şartlarda robin bizde olduğu için bu poneglif rekabeti tek taraflı olmaktan öteye gidemez. Karasakalın tarih bilgisi ve arkeolojiye ilgisinden dolayı poneglifleri okuyabildiğini düşünüyorum. Big Mom'un puddingin melez ırkıyka ilgili söylediklerine bakılırsa (Nasıl olduğunu hiç anlamasam da) her şeyin sesini duyabilmenin yani o 3. gözü uyandırmış olmanın poneglif okuyabilmekle bir alakası var (Kim bilir belki de her şeyin sesini duyabilmek gibi bu da her dilin anlamını görebilmek falandır :d) Kid'in de luffynin rivalı olduğu göz önünde bulundurulduğunda -Bir şekilde- poneglif erişimi olması gerekiyor
Ben de böyle düşünüyorum. Üstelik her şey robinle kısıtlanmış olamaz. Dünya genelindeki ırkçılık ve insan ticareti de göz önüne alınırsa Killerın bandajlarıyla kendi ırkını saklaması da mantıklı duruyor. Olması fazlasıyla hoşuma gider.

One Piece'in ana düşmanı Dragon olacaktır. Hükümet yıkıldıktan sonra oluşan kaostan Dragon kendi diktasını kurmak isteyecek ve Luffy ile kapışacaktır. Açlık Oyunları çakması gibi oldu ama bu olacak bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık