Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

One Piece'in ana düşmanı Dragon olacaktır. Hükümet yıkıldıktan sonra oluşan kaostan Dragon kendi diktasını kurmak isteyecek ve Luffy ile kapışacaktır. Açlık Oyunları çakması gibi oldu ama bu olacak bence
Güzel teori ama aklıma takılan bir şey var.

Luffy o kadar idealist bir insan değil ki... Velev ki dragonun diktasına karşı gelip yıktı sonra ne olacak? Başa kim geçecek?

Güzel teori ama aklıma takılan bir şey var.

Luffy o kadar idealist bir insan değil ki... Velev ki dragonun diktasına karşı gelip yıktı sonra ne olacak? Başa kim geçecek?
Kutsal Ejdere de yumruk sallarken kahrolsun bu sistem diye atmadı, adama sinir olduğundan vurdu. Olaylar buna benzer gelişebilir. Dragon çıkıp artık korsanlık felan bitti çünkü hükümet yok diye çıkışabilir. Benim düzenimde böyle başı boş adamlarda istemiyorum diyebilir.
Başa kimse geçmeyecek çünkü OP'ta her ada bir krallık gibi resmen. Hükümet kurulmadan önceki sistemde hepsi bağımsız şekilde kendini yönetir.

Luffy yarım kan bir D.Yani melez.Bu kadar güç patlamaları yapabilmesinin sebebi bu.D.klanı içinde bile çok özel birisi çünkü.Yani şöyle anlatayım Dragon Roger gibi bir başka D. ile evlenmedi.Luffy’nin annesi D.klanına uzak biri.Hatta kutsal bile olabilir.O yüzden Luffy sınırları aştı D.klanının üzerinde bir potansiyele sahip.Gizem açıklandığı zaman bu klanın kendi içerisinde evlilikler yaptığını görebiliriz o yüzden bir avuç D. olabilir.Luffy bu noktada farklı birisi bence.Melez mevzusunu ilham aldığı kaynaklarda işlediği için Luffy’den böyle bir altyapı görebiliriz.Aslında böyle olmasını istemem bile ama muhtemel görüyorum.

Üye silindi 6669

Luffy yarım kan bir D.Yani melez.Bu kadar güç patlamaları yapabilmesinin sebebi bu.D.klanı içinde bile çok özel birisi çünkü.Yani şöyle anlatayım Dragon Roger gibi bir başka D. ile evlenmedi.Luffy’nin annesi D.klanına uzak biri.Hatta kutsal bile olabilir.O yüzden Luffy sınırları aştı D.klanının üzerinde bir potansiyele sahip.Gizem açıklandığı zaman bu klanın kendi içerisinde evlilikler yaptığını görebiliriz o yüzden bir avuç D. olabilir.Luffy bu noktada farklı birisi bence.Melez mevzusunu ilham aldığı kaynaklarda işlediği için Luffy’den böyle bir altyapı görebiliriz.Aslında böyle olmasını istemem bile ama muhtemel görüyorum.
Law ne oluyor o zaman ? Ailesinde sadece Law'ın adında D vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık