Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Zoro gözünü açacak :D
Luffy, Zoro, Kid ve Law vs Kaido olacak.

Sanji vs Queen olacak.

Momo ve Hiyori, Orochi’yi indirecek.

Luffy dövüşün sonunda Kaido’nun neredeyse işini tamamen bitirmiş olacak ve bir sıkımlık canı kalacak Kaido’nun. Ryuma göndermesi için Zoro herkesin gözünde son vuruşu yapıp kellesini alacak. Çünkü bir yandan da Kaido’nun ölmesi lazım ve Luffy öldüren bir tip değil. Bakalım bakalım :D
Bence Denjiro Zoro’nun hocası çıkmayabilir. Sonuçta Zoro’nun hocası Shimotsuki diye bir köyde. Yani bu adamın orada ne işi var? Diğer herkes Wano da kalmış. Hele hele Oden’i bu kadar seviyorken neden diğerleri gibi kalmadı Wano da? Bence Zoro, Shimotsuki çıkacak ve hocası da o haneye bağlı biri çıkacak diye düşünüyorum. Ama benzerliklerini de inkar edemem tabi.
Buraya atayım dursun teorisi bu. Olmasını çok istemem ama yazıyorum yinede.

Zoro ve Nami D. Çıkabilir. O meşhur Karasakal sahnesinde; Luffy ve Karasakal bir D. Ama Nami ve Zoro’nun soyu da belli değildi. O sahne ve Karasakalın söylediği o söz ve Oda’nın bu üçlü hakkında ki açıklaması böyle bir ihtimalin ufakta olsa olabileceğini düşündürüyor bana.
Dur bir kaç şey yazayım.

Zoro bu arc Enma’yı karartacak.

Ve Bir de Enma ile hakisini daha iyi kullanmayı öğrenip Roger’ın, Odene attığı gibi slash atabilecek.
Bunu buraya yazdım mı hatırlamıyorum ama bir yere yazmıştım bir ara. Dur gelem de buraya da yazam...:oleyo2:

Zoro’nun gözlem hakisi geleceği manipüle etmek olacak.
Örnek olarak; Rakibi Zoro’nun işini bitirdiğini görecek ve rahatlayacak ama o sırada Zoro aslında hiç darbeyi almamış olacak ve açık veren rakibini kesecek :a:
Sanji seri sonunda mangaka’dan son ve en büyük trollünü yiyecek ve En güçlü Okama kraliçesi olacak...
Seri sonunda Zoro ile Hiyori’nin (Muhtemelen Hiyori olur artık) bir kız çocuğu olacak. Adını “Kuina” koyacaklar. Ve gelecekte “En güçlü kılıç ustası olacak” böylelikle tarihte ilk kez bir kadın bu unvanı almış olacak. Bence çok anlamlı ve duygusal olur... :D
Luffy, raftele ilk adımını kucakta atacak...
Kaido ölürken Judge gibi içine doğru bırakarak ağlayacak...
Şu Teorilere bak beee... Teori God mısın be adammm...!
sjsjsjsj

Herşeyin sesini duyma yeteneği kral haki tekniğidir bunu eğitimle almak imkansız sadece soydan ve şanseseri geliyor .Bir diğer kral haki tekniği Shirahoshi'nin kontrol yeteneği

Üye silindi 6669

Luffy aslımda Xebec'in iradesini taşımaktadır. Katakuri, Yamato, Weevil, Zoro ve diğer isimlerle birlikte tayfasını oluşturacak.Akainu ve Teach ile karşılaşıb yenilecek. At fava bekle.

wanoya amiral seviyesi ve üstünde gücü olan birisi gelmediği takdirde kaido ile bigmom kapışması kesin gibi. son vuruşu luffy mi yapacak bigmom mı yapacak göreceğiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık