Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Shanks ölecek. Mihawk yenilecek. Luffy roger, shanks ve ace in ruhlarıyla iletişime geçecek. Herşeyin sesini duyabilecek herkesle herşeyle konuşabilecek. Aslında one piece bu. Herşeyin sesini duyabilme herşeyle konuşabilme. Bütün yaratılışla diğer insanlar arasındaki köprü olan kişidir korsanlar kralı. One piece budur. Narutodaki nagato gibi. Köprü. Yani dağın taşın ağaçların bile şikayetini dinleyebilecek çiçeğin böceğin bile derdini çözebilecek luffy. Mesela luffy ağaçla konuşcak ağaç bir durumdan şikayet edecek bir sıkıntısından bahsedecek, luffy o köydeki insanlara direktif verecek şu yolu şöyle yapın burdan bunu geçirin falan diye. Aydakilerle hatta diğer gezegenlerdekiyle bile konuşacak herşryin herkesin sesini duyacak. Kainatın koruyucusu gibi admini gibi olcak işte. Tövbe haşa peygamber gibi. Eiciryo odanın kafası işte.
Reis kusura bakma da böyle bir senaryoda bilgisayarın üzerine kusarım heralde.

Raftele götüren yol korsanfan!!!
Son 100 bölümde oda siteye bakmaya başlayacak (şimdilik @amaneden bakıyor onun yerine) ve sonra mihawkın ne kadar çöp olduğunu dragonun fikir adamı olduğu gibi bilgiler mangaya dökülecek ve son bölümde şu yazacak bu sefer ara yok!!!!!

Üye silindi 5781

Joyboy ismi gereği (eğlenceli çocuk) Gülünç Masalda boş bir lahit bıraktı.Bu lahit de Imu'nun varlığının tek delili.Roger'ın hazineyi görünce gülme sebebi buydu
Imu'nun geçmişi

Reis kusura bakma da böyle bir senaryoda bilgisayarın üzerine kusarım heralde.
Biraz ali ağaoğlu ağzıyla anlattım galiba şuraya şu binayı dikicez falan. Ama olcak olan bu. Herşeyin ruhu vardır e.oda ya göre. Zaten japon kültüründe vardır bu. Aslında bizim dinimizde de var. Dağların konuşması falan var. Karıncanın konuşması falan. Neyse işte E. Odaya göre one piece evreninde herşeyin bir ruhu var ve bütün bu canlılara emir verecek hepsinin hakimi olacak evrenin barışını ve sükunetini sağlayacak kişi korsanlar kralı. One piece bir ödül. Ve bu ödül bütün korsanların sandığı gibi altın falan değil yani. Altın, şan, şöhret bunlar bir parçası olacak. Bütün ırkçılığı, bütün ayrımcılığı adaletsizliği bitirecek ve bütün evreni tek bir parça haline getirmek one piece(tek parça) oluyor. Bu kişi korsanlar kralı işte. Umarım açıklayıcı olmuştur anlatma kabiliyetimi geliştiremedim hayatta fazla. Çabalıyorum bunun için.

Biraz ali ağaoğlu ağzıyla anlattım galiba şuraya şu binayı dikicez falan. Ama olcak olan bu. Herşeyin ruhu vardır e.oda ya göre. Zaten japon kültüründe vardır bu. Aslında bizim dinimizde de var. Dağların konuşması falan var. Karıncanın konuşması falan. Neyse işte E. Odaya göre one piece evreninde herşeyin bir ruhu var ve bütün bu canlılara emir verecek hepsinin hakimi olacak evrenin barışını ve sükunetini sağlayacak kişi korsanlar kralı. One piece bir ödül. Ve bu ödül bütün korsanların sandığı gibi altın falan değil yani. Altın, şan, şöhret bunlar bir parçası olacak. Bütün ırkçılığı, bütün ayrımcılığı adaletsizliği bitirecek ve bütün evreni tek bir parça haline getirmek one piece(tek parça) oluyor. Bu kişi korsanlar kralı işte. Umarım açıklayıcı olmuştur anlatma kabiliyetimi geliştiremedim hayatta fazla. Çabalıyorum bunun için.
Madam sharleyi hatırlıyorsun balık adam adasındaki kahin kadın. Gelecekte Luffy yi balık adam adasını yıkarken gördü biliyorsun. Luffy balık adam adasını kaldıracak grçekten ama kötü bir amaçla değil, insanlarla balık adamlar birlikte yaşayabilsin diye. Yani ırkçılığı kaldıracak. Ve artık balık adamlarda insanlar gibi karada barış içinde yaşayabilecdk

Madam sharleyi hatırlıyorsun balık adam adasındaki kahin kadın. Gelecekte Luffy yi balık adam adasını yıkarken gördü biliyorsun. Luffy balık adam adasını kaldıracak grçekten ama kötü bir amaçla değil, insanlarla balık adamlar birlikte yaşayabilsin diye. Yani ırkçılığı kaldıracak. Ve artık balık adamlarda insanlar gibi karada barış içinde yaşayabilecdk
Bak bu tutar ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık