Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Benim Bursa genelde Doğuya usta birliğine çıkarıyor.Van'da bunların arasında,bakarsın yanıma gelirsin Oğuz.

Beyler Şehitlik güzeldir.Burada siyaset edebiyatı yapmayacağım tabi ki.Şehitlik ne güzel Mertebedir fakat.
Beni yanlış anlamayın,bir çok mevzuya ayığım.O yüzden Şehitlik edebiyatı yaptığımı zannetmeyin.
Benim tek sıkıntım,yani çocukluğumdan beri bu konuda ki tek düşüncem eğer Şehit düşersem Anam,Babam'ın halinin gözümün önüne gelmesi.Tek Psikolojimi bozan bu olmuştur bu konuyla alakalı şuana kadar.Ben Şehit düşmek isterim.Lakin Şehit düşeceğiz diyede mermiye kafa atacak halimiz yok.O zaten Şehitlik sayılmıyor :)

Benim Bursa genelde Doğuya usta birliğine çıkarıyor.Van'da bunların arasında,bakarsın yanıma gelirsin Oğuz.

Beyler Şehitlik güzeldir.Burada siyaset edebiyatı yapmayacağım tabi ki.Şehitlik ne güzel Mertebedir fakat. Beni yanlış anlamayın,bir çok mevzuya ayığım.O yüzden Şehitlik edebiyatı yaptığımı zannetmeyin. Benim tek sıkıntım,yani çocukluğumdan beri bu konuda ki tek düşüncem eğer Şehit düşersem Anam,Babam'ın halinin gözümün önüne gelmesi.Tek Psikolojimi bozan bu olmuştur bu konuyla alakalı şuana kadar.Ben Şehit düşmek isterim.Lakin Şehit düşeceğiz diyede mermiye kafa atacak halimiz yok.O zaten Şehitlik sayılmıyor :)
Gel kanka gel. Tek başıma kalmayayım Allahın unuttuğu yerde :(
Valla o an gelirse hiçbir şey düşünmem herhalde. Gerçi aklıma birisi gelir galiba o an.

Gel kanka gel. Tek başıma kalmayayım Allahın unuttuğu yerde :(
Valla o an gelirse hiçbir şey düşünmem herhalde. Gerçi aklıma birisi gelir galiba o an.
Sen benim yanıma geleceksin aminium :D Senin Acemi birliğinin ilk günü benim Van'da ki ilk veya ikinci ayım olacak eğer öyle olursa.
Ha seninki kesin benimki ihtimal orası ayrı :D

Şunu paylaşıp sizi gaza getireyim...Korkak bir Komutan, Kahraman bir OnBaşı!
(Ben gaza gelmedim şahsen :D Böyle hikayeler beni gaza getirmez.Lakin gaza geleni vardır.Motive olanı.Beni ancak o olay sırasında o Onbaşı ile beraber omuz omuzayken onun bu tavrını görmek gaza getirir.Öylesi de bize denk gelmez aminium.Ne me lazım öylesi biz oluruz belki.Allah bize kısmet eder bakarsın.
https://onedio.com/haber/gece-baski...tm_campaign=facebook_page&utm_medium=facebook

Sen benim yanıma geleceksin aminium :D Senin Acemi birliğinin ilk günü benim Van'da ki ilk veya ikinci ayım olacak eğer öyle olursa. Ha seninki kesin benimki ihtimal orası ayrı :D

Şunu paylaşıp sizi gaza getireyim...Korkak bir Komutan, Kahraman bir OnBaşı!
https://onedio.com/haber/gece-baski...tm_campaign=facebook_page&utm_medium=facebook
Üstünüm ben senin, rütbeni bil :( İnşallah Van çıkar o zaman sana da.
İşte adam var adam gibi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık