Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Vay be yorumları okudukça anılarım canlandı. Ne adamlar askerlik yapıyor arkadaşlar, siz de yapar gelirsiniz sağ salim.

Bir de kısa dönemler en güzel dönemde gidiyor gerçekten. Yazın askerlik ölüm gibidir, kış candır. 357. dönem KD'den sevgilerle. :)

Eyvallah. Çoğu kişi karakollara dağıtılırsınız diyor. Dağıtmazlar eyvallah da dağıtırlarsa sıkıntı büyük :(
Aynen karakola gidersin, dağ başında bir karakol olur sanırsam veya bir köydeki karakol. Benim jandarma uzman çavuş arkadaşımda Van'da bir köy karakolunda duruyordu birkaç sene önce. Her gece silah sesleri duyuyoruz, kaçakçılık desen gırla diyor. Karakol komutanının paçası yemiyormuş bir şey yapmaya :D

Benim uzun dönem ama 1 aydan sonra memur gibiyiz, sabah 8 akşam 5 mesai yayapacaz. Haftasonu da tatil. İyi bir şehir çıkarsa gayet rahat geçer. :)

Aynen karakola gidersin, dağ başında bir karakol olur sanırsam veya bir köydeki karakol. Benim jandarma uzman çavuş arkadaşımda bir köy karakolunda duruyor. Her gece silah sesleri duyuyoruz, kaçakçılık desen gırla diyor. Karakol komutanının paçası yemiyormuş bir şey yapmaya :D
Kardeş ayıp ediyorsun. Ne demek dağ başı :( Gitmeden öleceğimize dair bir ferman falanda imzalattırıyorlar mı :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık