Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Senin ustalık zaten belli olmuştur E - devlet şifresiyle gir görürsün.
Yarın gidip alayım şifreyi.Bu sülüste 2 defa manisa merkez yazmışlar.Düzeltirmem gerekir mi?

Bir de askerliğini bitirenler cevaplasın.Boş zamanımız olacak mı?İngilizce ya da japonca kitap götürüp çalışmak istiyorum.İzin verilir mi?

Kısa dönem acemi süresi 21 gün.
Kitap götürebilirsiniz. Ama çoğu yerde girişte getirdiğiniz kitapları kontrol edip, uygundur mührü vurduktan sonra size teslim ederler.

Ya bu manisadan sonra kıbrısa göndermiyorlar mıydı:D İzmir çıkmış.Sizce nasıl rahat mı?.Bilen var mı acaba.

Ya bu manisadan sonra kıbrısa göndermiyorlar mıydı:D İzmir çıkmış.Sizce nasıl rahat mı?.Bilen var mı acaba.
Demiştim daha önce dayımın oğlu orada yapmıştı. Uzun dönem erdi Kıbrısa verdiler. Kısa dönemlerde farklı işliyo olabilir. Kısa dönemleri göndermeyebilirler. Gerçibizim ailenin yarısı Kıbrısta yaptı ustabirliğini 2 abim amcan, amcamın oglu, dayımın oglu hepsi kıbrısta yaptı :)

Asker ya da düzenli traş olmak zorunda olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim. Jilet kullanmak istemiyorum, sıfır alan - ya da memura sıkıntı yaratmayacak düzeyde- makine var mı? Varsa tercih edilen marka, tür vs nedir, ne alınmalıdır?

Asker ya da düzenli traş olmak zorunda olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim. Jilet kullanmak istemiyorum, sıfır alan - ya da memura sıkıntı yaratmayacak düzeyde- makine var mı? Varsa tercih edilen marka, tür vs nedir, ne alınmalıdır?
ahahaha :D sinek kaydı kardeşim makine filan olmaz orada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık