Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Bedelli gitmeyeceksen tek tip çıkana bekle derim. Ben 6 ay yapacağım hatta yapıyorum şu an. Çekilecek dert değil. 8 saat nöbet tutuyorum, yemekler çok leş eğer seçici biriysen çok kilo verirsin. Ha bu askerlik bi engel mi bizim için evet yap bitir uzun dönemsen hiç gelme buraya 1 sene çekilmez.

Ben de askerlik stresi fenaydı valla. Ne zamanki bedelli çıktı borç harc yaptım. 18.000 TL idi o zaman. Hiç gitmedim. Ardından sanırım daha ilk ay 10 kilo aldım. Şimdi herhalde 70 kiloyum. O zamanlar 48 falandım. 52den fazla kilo alamamıştım bu meret yüzünden. Askerlik stresi falan kalkınca çatır çatır kilo aldım bir anda. Yapabilen bedelli yapsın.

Bedelli gitmeyeceksen tek tip çıkana bekle derim. Ben 6 ay yapacağım hatta yapıyorum şu an. Çekilecek dert değil. 8 saat nöbet tutuyorum, yemekler çok leş eğer seçici biriysen çok kilo verirsin. Ha bu askerlik bi engel mi bizim için evet yap bitir uzun dönemsen hiç gelme buraya 1 sene çekilmez.
Ben bu ara gitsem mi diye düşünürken abim çok net bir şekilde gitme ölürsün dedi. Bir şekilde hallederim diyordum da aşırı piyango olur. Yüksek lisansa başvurdum mecbur.

Ben bu ara gitsem mi diye düşünürken abim çok net bir şekilde gitme ölürsün dedi. Bir şekilde hallederim diyordum da aşırı piyango olur. Yüksek lisansa başvurdum mecbur.
Kısa dönem gideceksen sıkıntı yok ama uzun dönem gideceksen sıkıntı çünkü hudut karakoluna veriyorlar eğer denk gelirse. Birde baktın Batıya düşmüşsün bu işler belli olmaz.

Kısa dönem gideceksen sıkıntı yok ama uzun dönem gideceksen sıkıntı çünkü hudut karakoluna veriyorlar eğer denk gelirse. Birde baktın Batıya düşmüşsün bu işler belli olmaz.
Hiç belli olmuyor cidden.
Evladım ne yiyosun sen normal hayatta ? Orda bir yüzbaşı olcak ona dersin komutanım ben veganım hiç yemek yiyemiyorum diye hemen sana vegan menüsü getirirler.
Baklagil falan. Kaç tane asker var orada bana özel yemek çıkartmazlar. :D

@amaneden

Uzun dönem gidersen en vegan kişinin bile bir süre sonra açlığa dayanamayıp salya sümük yemek yediğini gören bu gözler senin de veganplus seviyesinden köfteci yusuf seviyesine ışınlandığını görür. :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık