Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Baktım biraz, bunlar yazıyor diyorlar:
* Shiki Roger kadar güçlüymüş.
* Edd War meselesinde Sengoku etrafına Shiki benimdir diyerek tek başına gitmek istemiş.
* Sengoku Shiki'ye Roger seni döverdi demiş.

Ben anlamadım fazla bir şey. Databook hakkında bilgisi olan varsa söylesin. :confused:
Üşendim aramaya da direkt ön planda dövüşen Garp şeklinde hatırlıyorum açıklamayı. Bulursam bi ara paylaşırım.

Sabo acenin hakili versiyonu,boşuna ace i aramayın bence,sabo ilerde ne seviyeye gelirse bence acede öyle olacaktı,nerdeyse denklerdi çocukken bile,luffynin de ne kıvama geldiğini hepimiz göreceğiz
Adam D., H. Haki var, KK'nın oğlu ve Sabo'ya denk potansiyel anlamında öyle mi? O makas git gide açılırdı ikisi büyüdükçe eğer Ace potansiyeline ulaşmaya gayret etseydi. Bu çocuk East Blue'da çiftçi de olabilirdi. Genetik kadar çevresel faktörler de önemli. Ace potansiyelliydi denildiğinde icraatı yok ki potansiyeli olsa şu duruma düşmezdi vs demek olmaz. Potansiyeline ulaşamadığı belli. Çünkü bu konuda bir çabası yok. Baba dediği WB'nin KK olacağına inanmış bir Ace var.

Adam D., H. Haki var, KK'nın oğlu ve Sabo'ya denk potansiyel anlamında öyle mi? O makas git gide açılırdı ikisi büyüdükçe eğer Ace potansiyeline ulaşmaya gayret etseydi. Bu çocuk East Blue'da çiftçi de olabilirdi. Genetik kadar çevresel faktörler de önemli. Ace potansiyelliydi denildiğinde icraatı yok ki potansiyeli olsa şu duruma düşmezdi vs demek olmaz. Potansiyeline ulaşamadığı belli. Çünkü bu konuda bir çabası yok. Baba dediği WB'nin KK olacağına inanmış bir Ace var.
Ben potansiyeli yok demedim ki,yanlış anlaşıldım sanırım,dedim ki küçükken denklerdi nerdeyse,2y aradan sonrada onunla aynı meyveye sahip,hakili saboyu görüyoruz,ace daha potansiyelli olabilir ama,saboya yakın bir seviyede olurdu diye düşünüyorum,geleceği seviye hakkında bir ipucu gibi bana kalırsa

Genel tartışmaya dönmüş burası. :(

Ayrıca Marco'nun kouşulduğu mu var da nefret ediyorsunuz la? Bu başlık açıldığında Marco fanı bir ben vardım herhalde. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık