Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Ace nasılsa kurtulur der yapardı şaşırmam doğrusu. Luffy'i kurtarmak için amiral tutan adamın Ace için hareket etmemesi de ayrı ayıp. Luffy İD basıp geliyor bir de :(

Carpecim Luffy'nin iradesinden dolayı attın muhtemelen bu sahneleri, bundan bir kaç bölüm sonra 3 amiral sahnesi var. 3 Amiralin Luffy'i öldürmemesi de irade oluyor mu?
Luffynin çaresiz durumdayken herkesi atlatıp 3 amiralin karşısına çıkması iradeye yorulabilir. Atlayacaklar için söyleyeyim; Luffy öyle laf attılar diye yapmıyor bunu.
Kurtulması ise hem kader hem de kendisine yardım edecek kişilerin olmasıyla alakalı.
Beyazsakal daha yeni tanıdığı Luffy'ye bana D.'nin iradesini göster diyor. Beyazsakaldan yürüyenler için attım o sahneyi.
Keçisi fikir adamı. Boşuna yemiyor o kadar. :D

Garp'tan geride mi kaldı? İkisi de dalıyor yan yana işte.:bilmem:
Adam İngiliz asilzadesi, eşitler arası üstünlük bu yüzden doğrudan Garp'a geliyor :hhh:
Oda ya da kitaplardan birinde bi açıklama vardı buna yönelik. Yanlış hatırlıyorsam, düzeltin.

Roger'la Raftel'e giden adamlar - Luffy baboşu geçer.
Roger'ı bir ömür kovalayıp yakalamayan adam - Bu adam şeytanın soyu.
Ace fanları - EHAERHAERHUAEHUAHEURH

Üye silindi 1004

Ahahaha böyle avutabilirsin kendini. Mangaka baktı ki Ace fazla potansiyelli oldu öldüreyim dedi ki karakterindeki bocalama da bu ani sonlandırma fikrine işaret. Kurguya gelirsek Luffy'nin eline kimse su dökemez.
Ace'in mezar taşına bakarak ağlıyor musun? Luffy'nin serisini izliyorsun farkında mısın? Kurgu tabii ki baş protagoniste göre akacak. Ace gibilerse sararıp solacak. Ace hiçbir zaman fazla potansiyelli değildi. O kadar potansiyelliydiyse Ace, Karasakal bu arkadaşa gelinlik giydirip neden Sengoku'ya sattı? Keşke bizim cebimizde de bol potansiyelli Ace olsa dolar yükselmişken satar yolumuzu bulurduk.

Luffynin çaresiz durumdayken herkesi atlatıp 3 amiralin karşısına çıkması iradeye yorulabilir. Atlayacaklar için söyleyeyim; Luffy öyle laf attılar diye yapmıyor bunu.
Kurtulması ise hem kader hem de kendisine yardım edecek kişilerin olmasıyla alakalı.
Beyazsakal daha yeni tanıdığı Luffy'ye bana D.'nin iradesini göster diyor. Beyazsakaldan yürüyenler için attım o sahneyi.
Doğrudur tabii, özellikle Luffy laf atma kısmı hiç aklıma dahi gelmemişti :D
Beyazsakal Luffy'nin iradesi güveniyor burada haklısın ama o durum zor durumda bir şans olarak gördüğü için değil miydi sence? Çünkü belli bir yere kadar velet deyip kabul etmiyor Beyazsakal Luffy'i. Ta ki 2. kez hormonu alıyor anlıyor çocuğun boş olmadığını. Biraz karışık oldu da anlamışsındır sen Carpecim.

Doğrudur tabii, özellikle Luffy laf atma kısmı hiç aklıma dahi gelmemişti :D
Beyazsakal Luffy'nin iradesi güveniyor burada haklısın ama o durum zor durumda bir şans olarak gördüğü için değil miydi sence? Çünkü belli bir yere kadar velet deyip kabul etmiyor Beyazsakal Luffy'i. Ta ki 2. kez hormonu alıyor anlıyor çocuğun boş olmadığını. Biraz karışık oldu da anlamışsındır sen Carpecim.
Daha ilk görüşte Shankstı şapkaydı görüyor, sonra koca Beyazsakalla konuşuyor ve direkt Marcoya talimat veriyor bu çocuk ölmesin diye. Etkilendiği çok açık.
Savaş sırasında da Luffy onun yapamadığını yapıp Ace’i kurtarınca iyiden iyiye kabulleniyor Luffy’yi.
Bu bölüme ve sonraki bölüme bi bak.

Son düzenleme:
Daha ilk görüşte Shankstı şapkaydı görüyor, sonra koca Beyazdakal özür diliyor ve direkt Marcoya talimat veriyor bu çocuk ölmesin diye. Etkilendiği çok açık.
Savaş sırasında da Luffy onun yapamadığını yapıp Ace’i kurtarınca iyiden iyiye kabulleniyor Luffy’yi.
İşte birazda Beyazsakalın kötü durumundan kaynaklanıyor. Ama durumda Luffy'nin hakkının yenmesi yanlış olur tabii ki. Benim düşüncem Beyazsakalın kötü durumunda(Amiral tutmaya çalışan komutanları saymıyorum) en mükemmel aday Luffy idi. Luffy de irade ve yardımlar ile bir şekilde Beyazsakalın güvenini boşa çıkarmayıp başarmış oldu.

Çağa alem olsun diye KK'nın oğlunun açık idam edilmesi çok daha büyük bir olay bence. Düşünsene koskoca hükümet neyle uğraşıyor.

Ace'in mezar taşına bakarak ağlıyor musun? Luffy'nin serisini izliyorsun farkında mısın? Kurgu tabii ki baş protagoniste göre akacak. Ace gibilerse sararıp solacak. Ace hiçbir zaman fazla potansiyelli değildi. O kadar potansiyelliydiyse Ace, Karasakal bu arkadaşa gelinlik giydirip neden Sengoku'ya sattı? Keşke bizim cebimizde de bol potansiyelli Ace olsa dolar yükselmişken satar yolumuzu bulurduk.
Ahahah Karasakal Luffy'i de yakalayacaktı ama sağolsun plot armor gökyüzü adasına kaçırdı çocuğuuhuhaha

Üye silindi 1004

Ahahah Karasakal Luffy'i de yakalayacaktı ama sağolsun plot armor gökyüzü adasına kaçırdı çocuğuuhuhaha
Ya tabii ki Oda'nın seneler önceden planladığı gökyüzü adası plot armor sana göre :D Karasakal malın iyisini bulmuş Luffy'i napsın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık