Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
İşte birazda Beyazsakalın kötü durumundan kaynaklanıyor. Ama durumda Luffy'nin hakkının yenmesi yanlış olur tabii ki. Benim düşüncem Beyazsakalın kötü durumunda(Amiral tutmaya çalışan komutanları saymıyorum) en mükemmel aday Luffy idi. Luffy de irade ve yardımlar ile bir şekilde Beyazsakalın güvenini boşa çıkarmayıp başarmış oldu.

Çağa alem olsun diye KK'nın oğlunun açık idam edilmesi çok daha büyük bir olay bence. Düşünsene koskoca hükümet neyle uğraşıyor.
Hükümet hem kknın oğlu hem de WBnin tümen komutanını idam ediyor. Dertleri de Rogerın insanları gaza getirerek başlattığı korsan çağının ateşini söndürmek. Ama ne oldu, ellerinde patladı. Çünkü yeni gelecek çağın sahibi zaten Ace değildi.
Ace’in gücüne yönelik bi girişim değil bu kaldı ki Odanın Doğu Mavideki en zeki diye ilan ettiği Beckman Ace’in böyle büyük kitleleri, korsanları peşinde taşıyacak bi yetisi olmadığını açıkça söylüyor.

Demin editledim bak Beyazsakal yarasız beresiz dimdik ayaktayken kabulleniyor Luffy’yi. Ölmesine izin vermemesini söylüyor.

Bi de bakalım;
-İcraat-> Luffy önde
-Anakarakter->Luffy, kısa zamanda öldürmek için çizilen->Ace
-Güç-> Luffy daha Aceten küçükken katlamış durumda.
-İradesini kabul ettirme-> Luffy(tartışılmaz bile)
-Liderlik-> Luffy (emir altına girmedi hiç)
-Başkasının iradesini kabul edip, boyun eğme-> Acete var Luffyde yok.
-Soy-> Biri Roger diğeri Garp Dragon
-Amaç-> Biri özgürlük peşinde diğeri en son Beyazdakalı kral yapma peşindeydi.

Konu aşırı haterlarla doldu, halbuki olay karakterden nefret edenlerin ağlamaları değil fanlardan bunalanların yakarışları olmalıydı.

Oda ya da kitaplardan birinde bi açıklama vardı buna yönelik. Yanlış hatırlıyorsam, düzeltin.
Baktım biraz, bunlar yazıyor diyorlar:
* Shiki Roger kadar güçlüymüş.
* Edd War meselesinde Sengoku etrafına Shiki benimdir diyerek tek başına gitmek istemiş.
* Sengoku Shiki'ye Roger seni döverdi demiş.

Ben anlamadım fazla bir şey. Databook hakkında bilgisi olan varsa söylesin. :confused:

Konu aşırı haterlarla doldu, halbuki olay karakterden nefret edenlerin ağlamaları değil fanlardan bunalanların yakarışları olmalıydı.
Katılıyorum,ama gördüğüm kadarıyla sende de bir haterlik sezdim,ayrıyetten ciddi anlamda soruyorum,twei isimli iki kişimi var forumda,bazen tanıyamıyorum tek kişiysen,çok farklı yorumlar atıyorsun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık