Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler (Ikinci Anket)

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler (Devam Anketi)

• Kullanılan toplam oy
    89
İyi de adamın olayı dayanıklılık değil ki.. :d Gözlem, yoksa zaten Zoro, Kingten az vurur Katayı yenmek için .d
Zoro Luffy kadar gözlem kasıp daha çabuk bitirir Katakuri'nin işini. Zoro gözlem kasamaz de hadi, deeeee!
Hala aynı yerdesin gram ilerleme yok.En basitinden daha 1 arc önce sağ kol alan luffyi bu arcta powerup ile sağ kol alabilen bir adamın güç orantısını kuramıyorsunuz.
Evet kardeşim Luffy 2 kere yenilip dövüş alanından kaçtığı için ve Kata dövüş sonu kendini yere attığı için 1 arc öncesi ve sonrasıyla aradaki bağlantıyı kuramıyoruz. Hee bir de alınan p-up'ların niteliksel olarak aynı olmadığını da düşünmek lazım ama boşver.

Zoro fanları ne kadar da yüzeysel ıyyyyy..

La ben şuankilere göre diyorum yoksa şu noktadan sonra Zoro, Kataya kaybetmez :d en kötü Enma hakisini bitirince kaçar geri gelir. Ya da Enmaya alışır falan..
Ya şu saatten sonra zaten kaybetmez biz onda değiliz :) Diyorum ki zaten hali hazırda Zoro'nun saldırı gücü Luffy'den yüksekti, o dövüşte Luffy gibi gözlem kasar bitirirdi işini. Hani şey diye düşünmüyorum. Ya Zoro zaten kim gelirse p-up alır kazanır falan. Mevcut gücüyle değerlendirilir dövüşler lakin o dövüşte Luffy'nin yapıp da Zoro'nun yapamayacağı şey yok o açıdan..

Zoro Luffy kadar gözlem kasıp daha çabuk bitirir Katakuri'nin işini. Zoro gözlem kasamaz de hadi, deeeee!

Evet kardeşim Luffy 2 kere yenilip dövüş alanından kaçtığı için ve Kata dövüş sonu kendini yere attığı için 1 arc öncesi ve sonrasıyla aradaki bağlantıyı kuramıyoruz. Hee bir de alınan p-up'ların niteliksel olarak aynı olmadığını da düşünmek lazım ama boşver.

Zoro fanları ne kadar da yüzeysel ıyyyyy..
Kuramadığın çok belli kafanızda kurmuşsunuz düzeneği ondan başka işlemiyor.Sanki luffy her zaman böyle yenmedi rakiplerini birkaçı dışında.Ondan sonra yok dinlendi yok yenildi geldi sanki ilk defa o arcta oldu bu senaryo.Cidden komik kaçıyor artık.

Kinge oy verdim ama doğrudan aşırı fanlar yüzünden soğumadım. Fanları beklentimi çok yükseltmişti, karşılamadığı için soğudum. Yoksa arc başı beklentilerimi karşıladı king. Dolaylı yoldan aşırı fanlar yüzünden soğudum yani :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık