Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler (Ikinci Anket)

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler (Devam Anketi)

• Kullanılan toplam oy
    89
Senin beyin göçün yaşandı galiba ? Biz burada neden bahsediyoruz ? Biz Türk Lirasının döviz karşısındaki durumunu mu tartışıyoruz ?

İt goes even beyond that in my specific case. Açıkca benim durumum onların ötesinde diyor. Kıyaslanan şey ne darbe almak biz ne diyoruz adamın savunması daha iyi. Neresini anlamıyorsun.

Dayanıklılık lafı senin ayarını bozmuş bu konuda. İki tane metal düşün, silahla kurşun atıyorsun birine giriyor diğerine girmiyor ne dersin bunun savunması daha fazla mı ? Yoksa bu metal diğerinden daha dayanıklıymış mı ?

İşin özü King > Kaido diyorlarsa savunma olarak gayet haklı diyorlar bunu.
King'in dayanıklılığı normal zoan kullanıcılarının ötesindedir ancak Kaido normal bir karakter değil. Adam insan bile değil. Kral hakili Asura yedikten dimdik duruyorsa Oni olmasının etkisi vardir.

Beni hep güldürüyorsun geçen efekt efekt diyordun mesela ona da çok güldüm, sen de gördün efekti gerçi :ehe:
Daha farklı bir şey gördük.Enma ile farklı bir ilişkiye geçti. Kılıç onu seçti test etti felan. O efektin Kaido'ya Oden'i hatırlatması da bir soru işareti. O efekti bir daha görsek Zoro'nun power upa da ihtiyacı yoktu. Seni o efektle baş başa bırakıyorum.:D Hafızdan silmeye çalış. :D Sonuçta Zoro'ya prim kasamıyonuz o yüzden.:D

Oden'in kılıçtaki artığı çatıda Zoro'ya iş yaptırdı.:D

Zorocular anlamayacakta çok hızlı anlatıyorum. Zoro, King'i yendiği gücüyle tüm sağ kollardan sağlam oldu. Enmayı kullandıktan sonra bayılmıyor olsa zaten Katayı falan da ağlatır. Gözlemi zayıflayana kadar dayanır, Fatihin hakisiyle de yok eder. Kinge vurduğu kadar vurmaz o saldırı gücüyle.. ama adam Enmayı uzun süreli kullanamıyor, Katakuri'yse gözlemini çok uzun süre kullanabiliyor.. :oops:

Bana troll yorum atmadan şu Katakuriye gözlemi zayıflayana kadar vurabilecek adam varsa yazın nasıl olacakmış allah aşkına..
Biz de ondan bahsediyoruz işte Kata çok hızlı, geleceği de görüyor kimse ona vuramaz xD

Zorocular anlamayacakta çok hızlı anlatıyorum. Zoro, King'i yendiği gücüyle tüm sağ kollardan sağlam oldu. Enmayı kullandıktan sonra bayılmıyor olsa zaten Katayı falan da ağlatır. Gözlemi zayıflayana kadar dayanır, Fatihin hakisiyle de yok eder. Kinge vurduğu kadar vurmaz o saldırı gücüyle.. ama adam Enmayı uzun süreli kullanamıyor, Katakuri'yse gözlemini çok uzun süre kullanabiliyor.. :oops:

Bana troll yorum atmadan şu Katakuriye gözlemi zayıflayana kadar vurabilecek adam varsa yazın nasıl olacakmış allah aşkına..
Enma'sız Zoro'nun saldırı gücü Tüm Kek Luffy'den fazla olduğu için böyle cambazlıklara gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık