Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Aşıklar

Sizin Aşığınız Kim?

• Kullanılan toplam oy
    83
Hancock konusunda trollemem. Düşüncelerim nettir. Ayrıca bu kadın aşık falan değil Luffy saplantı genç oğlan istiyor. Kedi tekmeleyen savunmasız hayvanlara zulüm uygulayan birisi aşık olamaz. Olsa olsa Luffy'i saplantı haline getirmiş bir ruh hastası Hancock. Luffy kendisini Suger Mommy yaptı canıma değsin.
Hataları var kabul ediyorum. Ama mangaka destekli Luffy onları törpüler. Üstelik Luffy'ye aşık olması onun yaptığı hareketlerden kaynaklı. Hayatta ilk defa bir erkeğe aşık olmuş kadın bu kadar saplantılı da olabilir. Gözü başka birşey görmeyebilir. İlkler özeldir. Ama genç birini aradığını yalandır. Bu manga desteklidir.

Hancock konusunda trollemem. Düşüncelerim nettir. Ayrıca bu kadın aşık falan değil Luffy'e saplantılı genç oğlan istiyor. Kedi tekmeleyen savunmasız hayvanlara zulüm uygulayan birisi aşık olamaz. Olsa olsa Luffy'i saplantı haline getirmiş bir ruh hastası Hancock. Luffy kendisini Suger Mommy yaptı canıma değsin.
17ydi değil mi Luffy o zamanlar....

Üye silindi 1004

17ydi değil mi Luffy o zamanlar....
Hataları var kabul ediyorum. Ama mangaka destekli Luffy onları törpüler. Üstelik Luffy'ye aşık olması onun yaptığı hareketlerden kaynaklı. Hayatta ilk defa bir erkeğe aşık olmuş kadın bu kadar saplantılı da olabilir. Gözü başka birşey görmeyebilir. İlkler özeldir. Ama genç birini aradığını yalandır. Bu manga desteklidir.

Evet reşit olmayan bir çocuğa aşık oldu. Ki zihnen Luffy'nin 11 yaşında olduğu hepimiz biliyoruz. Yani 11 yaşındaki bir çocuğa aşık olup onu saplantı haline getirdi. Hancock tümüyle ahlaksız ve psikopat birisi. Ayrıca kedi katili.

Evet reşit olmayan bir çocuğa aşık oldu. Ki zihnen Luffy'nin 11 yaşında olduğu hepimiz biliyoruz. Yani 11 yaşındaki bir çocuğa aşık olup onu saplantı haline getirdi. Hancock tümüyle ahlaksız ve psikopat birisi. Ayrıca kedi katili.
17 yaşında olduğunu biliyoruz. Ki Sanjiyi gelin verilen Puding de bu yaşlarda. Yani One Piece evreninde günümüz kuralları geçerli değil. 2.si Hancock 30 küsür yıl sevgilisiz geçirmiş. Luffy gibi bir alfayı görmüş aşık olmuş. Böyle kral adam bulmak kolay değil. Hancock seni destekliyoruz. Peygamberimiz 25 yaşındayken 40 yaşında biriyle evlendi. Demek ki yaş farkı da çok mühim değil.

Üye silindi 1004

17 yaşında olduğunu biliyoruz. Ki Sanjiyi gelin verilen Puding de bu yaşlarda. Yani One Piece evreninde günümüz kuralları geçerli değil. 2.si Hancock 30 küsür yıl sevgilisiz geçirmiş. Luffy gibi bir alfayı görmüş aşık olmuş. Böyle kral adam bulmak kolay değil. Hancock seni destekliyoruz. Peygamberimiz 25 yaşındayken 40 yaşında biriyle evlendi. Demek ki yaş farkı da çok mühim değil.
30 küsur yılı sevgilisiz geçirdiğiniz nereden biliyorsun? Ben sanmıyorum sevgilisiz geçirdiğini. Sonuçta mangada 30 yıldır kendisiyle mutlu tarzı bir ibare yok. Ayrıca son dediğin ne alaka :D

Toki'de çok güzel seviyor ama onun şansı bu sevginin karşılıklı olması.Hancock ise aşktan bihaber birini,hiç bir karşılık beklemeden sonuna kadar seviyor.Asla karşılık bulamasa bile onu bekliyor.O yüzden Hancock bu konuda en iyisidir :utangac:

Ama şunu farkettim Yubashiri, sen gizli Hancock hayranısın. Baktın ki Senyor öne geçti, senin bir kişinin aleyhinde konuştuğunda onun oyu artıyor biliyorsun bu yüzdn insanlar Hancocka oy atsın diye tam zamanında geldin. İşe de yaradı. Hancock, Pinke yaklaştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık