Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Aşıklar

Sizin Aşığınız Kim?

• Kullanılan toplam oy
    83
Hogback aslında o kadar da sıkıntılı bir adam değil. Delikanlı gibi gidip teklif etmiş, reddedilince de yoluna bakmış. Hatta Cindry ölünce üzüntüsünden zirvesinde olduğu mesleğini bırakmış. Moria ile karşılaşmasa aşkının acısını kalbinde yaşamaya devam ederdi.
İşte o noktada bana özellikle Moria bu adamı arayıp buldu gibi geliyor.Dr.Moreau zaten Moria ismi çağrıştırıyor birbirini.Moria yenilip ölümsüz ordusu yapmak isteyince eli mahkum böyle bir adama ihtiyaç duyacaktı.Hogback zaten o işi deniyordur yapmıştır bir Frankenstein Moria onu bulunca işini kolaylaştırmıştır.

En manyakça seven diyor. Ölüsünü rızası dışında zombi yapan ve sonra da kendine hizmetçi eden adamı kast ediyorum.
Sevgisi o kadar manyakça ki sevgi olmaktan çıkmış direk manyaklık olmuş.

Üye silindi 1004

Azgın dediğin her erkekle yatana ya da yatmaya çalışana denir. Kadın erkek sevmiyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. İftira büyük günahtır Yubashiri.
Yok öyle bir şey. Bir kişi öyle olduğu için sözlük anlamına uygun mu davranmak zorunda? Yazılım mı bu? Genç erkek seviyor Hancock. 17-18-19... Gerisini istemiyor...

Hancock beni ID'ye götür, Hancock Acein anahtarı, Hancock bana et, Hancock bana adadan mekan. Luffy de iyi kullanmış bu simpi ha
Luffy kullanmak ne kelime sömürdü kadını sömürdü. Unvanını bile kullandı hapishaneye girmek için..

Bence bu ankete Sanji'nin kadınlara olan aşkını da eklemek lazım. İşte o zaman oyumu değiştirirdim. Peynir ekmek gibi kapışılırdı Sanji:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık