Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 247 60.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 165 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    412
Biraz nonoş tipi de var. Çiçekli pantalon ne yahu. Pembedir de şimdi o çiçekler :oleyo2: Şaka bir yana eski 3 lü amiral karizması da yok. Bir arkadaşın da dediği gibi '' silüetken daha karizmatikti''. Güç olarak da eski üçlü daha güçlü gibi geliyor. Meyvesi kötü değil ama , kendini zoan gibi yeniler bu herif milleti emerek. Ama meyvenin yürürken çiçekler böcekler açtırması ne bileyim bana korkutucu gelmiyor. Yanlış anlamayın bu adam köpek gibi güçlüdür. O meyveyle neler neler yapar ama ne bileyim çiçek böcek yerine lavı, ışığı, buzu tercih ederim.

Son düzenleme:
Tam olarak neresi yanlış olmuş? Çevirdiğim kaynakta yazan bu;

I've always dug his style, no half measures. I'm itcing to get his approval.
I can see it now...
He's sure to give me an "attaboy", if I bring him this brat's head!
"Hem de yarım yamalak değil" derken ne kastettin? Senin çevirinden Ryo'nun yarım yamalak örnek almadığı anlaşılıyor, İngilizce metinden Akainu'nun yarım yamalak iş yapmamasını örnek aldığını anlıyorum ben.

İlk 3 kadar karizma bulmasamda Op standartlarına göre gayet karizma bir karakter,
Güç olarak neden bilmiyorum Akainu'dan sonra en güçlü amiral olabilir gibi geliyor bana ama rakibini küçümsediği için kaybedecek gibi hissediyorum.

"Hem de yarım yamalak değil" derken ne kastettin? Senin çevirinden Ryo'nun yarım yamalak örnek almadığı anlaşılıyor, İngilizce metinden Akainu'nun yarım yamalak iş yapmamasını örnek aldığını anlıyorum ben.
"I've always dug his no half measures style." cümle böyle olsaydı, dediğin gibi anlaşılabilirdi. Fakat Aramaki önce yaptığı eylemden bahsediyor, sonra bunu tam yaptığını belirtiyor. Resmi çeviride senin dediğin gibi bir anlam var, ama bunda yok. Ona bakarak bunu karşılaştırıyorsun sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık