Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 162 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    410
Gerçekten ejder fanı çıkması bence düşük bir ihtimal. Yanlış anlamadıysak adam Sakazuki hayranı. Hem de Fujitora bunla yakın konuşuyor. Belki de Wanoluları korkutmak istedi ve dünyanın düzenini anlattı. Bekleyip göreceğiz ne tür birisi olduğunu.

Shanks’tan Aramaki’ye

Aramaki her canın istediğinde
Çılgın şeyler aklına geldiğinde
Bulursun beni gittiğin Wano’da
Aramaki fazla bekletme

Aramaki öptüm seni seni
Çok özledim saldım haki :mincika:

Aga şu muhabbetleri niye her seferinde bu tarz yerlere çekiyorsunuz anlamadım ki, neyin fantezisi la bu.
Dostum çünkü ne dersem diyeyim beni anlamıyorsun.Sana göre aramaki kaido'dan daha adam çünkü zevkine adam öldürmüyor. Ama zevkine adam öldürenlerin,Köle ticareti yapan şerefsizleri tanrı olarak görüyor.

Dostum çünkü ne dersem diyeyim beni anlamıyorsun.Sana göre aramaki kaido'dan daha adam çünkü zevkine adam öldürmüyor. Ama zevkine adam öldürenlerin,Köle ticareti yapan şerefsizleri tanrı olarak görüyor.
Ben seni anladım sadece gerçek dünyaya göre kafamda tartıp yorum yapmak istiyorum. Sen abuk subuk örnekler veriyorsun, manga dışına çekiyorsun muhabbeti de.

Ben seni anladım sadece gerçek dünyaya göre kafamda tartıp yorum yapmak istiyorum. Sen abuk subuk örnekler veriyorsun, manga dışına çekiyorsun muhabbeti de.
Tamam son mesajım biraz abartı ama öncesinde Sen bana alakasız alakasız cevaplar veriyordun çünkü. ben sana diyorum kaido korsan olduğu için korsan gibi davranması normal diyorum ama aramaki için aynı şeyı diyemeyiz çünkü adam amiral. Denizci. Denizcilerin ne yapması beklenir. Adaleti sağlaması. Peki konuştuğumuz adam ne yapıyor? Köle ticareti yapan zevkine adam öldürenleri TANRI olarak görüyor. Zevkine adam öldürdüğü diye gömdüğün adamdam daha beterini yapıyor.

Sen bana diyorsun yok amerikan askerleri Irak'a giriyor falan filan ne alaka ise.

Tamam son mesajım biraz abartı ama öncesinde Sen bana alakasız alakasız cevaplar veriyordun çünkü. ben sana diyorum kaido korsan olduğu için korsan gibi davranması normal diyorum ama aramaki için aynı şeyı diyemeyiz çünkü adam amiral. Denizci. Denizcilerin ne yapması beklenir. Adaleti sağlaması. Peki konuştuğumuz adam ne yapıyor? Köle ticareti yapan zevkine adam öldürenleri TANRI olarak görüyor. Zevkine adam öldürdüğü diye gömdüğün adamdam daha beterini yapıyor.

Sen bana diyorsun yok amerikan askerleri Irak'a giriyor falan filan ne alaka ise.
Kaido’nun kutsal ejderlerden farkı yok zaten o da kölelik yaptırıyor millete. Aramaki ise King gibi emir eri. Denizci öyle olmamalı mevzusuna da katılmıyorum, Oda’nın yaptığı iyi şeylerden biri denizcilerin gri olması. Gerçek hayatta da böyledir. Ve ben günün sonunda Aramaki iyi bir karakter demedim, Kaido daha kötü dedim.

Kaido’nun kutsal ejderlerden farkı yok zaten o da kölelik yaptırıyor millete. Aramaki ise King gibi emir eri. Denizci öyle olmamalı mevzusuna da katılmıyorum, Oda’nın yaptığı iyi şeylerden biri denizcilerin gri olması. Gerçek hayatta da böyledir. Ve ben günün sonunda Aramaki iyi bir karakter demedim, Kaido daha kötü dedim.
Kaldı nasıl kutsal ejderlerden farkı yok..Kaido ne zaman bi kölenin üstünde yürüdüğünü gördün Veya Kaido'nun ne zaman kendinden çok daha güçlü biri tarafından korunduğunu gördün. ya da Kaido'nun sırf normal insanlar ile aynı havayı solumamak için kafasına fanus taktığını gördün. Çok alâkasız bi örnek

Denizcilerin tamamına bi lafım yok zaten. Denizcilerin içinden sevdiğim isimlerde var zaten ki içlerinden bi tanesi en sevdiğim öp karakteri. Benim rahatsız olduğum şey kula kulluk etmeleri..aha daha geçen kizaru yalakalık yapıyordu Satürne.

Adalet neferi Sakazuki'ye olan saygısı ile Aramaki hakkaniyet sahibi ve kocaman bir kalbe sahip olduğunu göstermiş oldu.. Oda'nın Sakazuki önderliğinde yeni bir dünya oluşturma yoluna gideceği çok açık. Böylesi düzgün ve nitelikli karakterler Dünya Hükümeti sonrası kurulacak Yeni Dünya Düzeni'nde yer sahibi olarak Dünya'nın ıslahına katkıda bulunmalı ki geçmişteki hatalara düşülmesin. Özetle başarılı ve isabetli bir karakter.

Akainu fanlığını göstermesini hiç sevemedim. Akainu'yu severim ama sen koskoca amiralsin kendine gel ve aldığın rütbenin adamı ol.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık