Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 162 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    410
Şu an müsait değilim müsait olunca yazarım ama beni hiç anlamamışsın ya

Sinan Enginin saçı kadar adamdır hemde
Sen adımın kınları caydırmak için sözlerine bakıp yargıda bulunuyorsun, ben de ona istinaden konuşuyorum zaten elimizde başka veri yok. Adam dünya hükümetine bağlı değilsiniz, öldürsem kimse tınlamaz yolumdan çekilin diyor. Çekilseler ellemeyecek kimseyi. Weevil’e gidince de aynı şeyleri söyledi büyük ihtimalle. Teslim ol ya da burada katliam yaparım dedi, Weevil teslim olunca sözünde durdu ve kimseyi ellemedi. Aramaki şimdiye kadar Kaido kadar büyük bir şerefsizlik yapmadı, o yüzden adamlıkta onun önüne koyarım, sanki Luffy ile falan kıyasladık.

Sen adımın kınları caydırmak için sözlerine bakıp yargıda bulunuyorsun, ben de ona istinaden konuşuyorum zaten elimizde başka veri yok. Adam dünya hükümetine bağlı değilsiniz, öldürsem kimse tınlamaz yolumdan çekilin diyor. Çekilseler ellemeyecek kimseyi. Weevil’e gidince de aynı şeyleri söyledi büyük ihtimalle. Teslim ol ya da burada katliam yaparım dedi, Weevil teslim olunca sözünde durdu ve kimseyi ellemedi. Aramaki şimdiye kadar Kaido kadar büyük bir şerefsizlik yapmadı, o yüzden adamlıkta onun önüne koyarım, sanki Luffy ile falan kıyasladık.
Sana tek bi soru soracağım reis ama lütfen samimi bir şekilde cevapla.

Kutsal ejderin biri Aramaki'yi ayağına çağırsa dese ki "Lan aramaki gel de g..tümü yala" Aramaki yalar mı yalamaz mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık