Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Kizumonogatari diye bir anime varmış.Seviliyor baya ama yorumlar da herkesin sıralaması farklı izleyen biri varsa bana sıralama önerebilir mi?

Jujutsu Kaisen izleyin başlardayım ama süper gidiyor.
KNY eğer One piece ise bu seri Naruto'dur.
Belki ilerde HxH bile olur atmosferi süper.

The King’s avatar’ı izledim. İlk sezonu güzeldi özellikle anime kalitesi çok iyidi. İkinci sezonu fena değildi.

konusu:Glory Online adı verilen oyunda oldukça yetenekli olan ve herkes tarafından saygı gören bir oyuncu olan Ye Xiu 4 yıllık şampiyonluktan sonra Jiashi takım yönetimi tarafından takımdan ihraç edilir. Bunun arkasında birçok sebep olsa da takıma başka bir kaptan getirilir ve oyuncu kartını bırakması, takımda yedek olarak durması istenir. Fakat takımda kalmayı reddeder ve istifa ederek bir internet kafede işe başlar. Bu süreçte yeni bir hesap açması ve yeni dostlukları ön plana çıkarken lige katılmak için bir takım hazırlığına başlarlar.

The King’s avatar’ı izledim. İlk sezonu güzeldi özellikle anime kalitesi çok iyidi. İkinci sezonu fena değildi.

konusu:Glory Online adı verilen oyunda oldukça yetenekli olan ve herkes tarafından saygı gören bir oyuncu olan Ye Xiu 4 yıllık şampiyonluktan sonra Jiashi takım yönetimi tarafından takımdan ihraç edilir. Bunun arkasında birçok sebep olsa da takıma başka bir kaptan getirilir ve oyuncu kartını bırakması, takımda yedek olarak durması istenir. Fakat takımda kalmayı reddeder ve istifa ederek bir internet kafede işe başlar. Bu süreçte yeni bir hesap açması ve yeni dostlukları ön plana çıkarken lige katılmak için bir takım hazırlığına başlarlar.
Noveli bitirdim, yetmedi tv dizisini izledim , çok güzel seri 6 sezonda bitirilebilir izleyin izletin.

Yuukoku no Moriarty izliyorum. Çok güzel bir çerezlik anime. Bu yıl içerisinde 2. sezonu da gelecekmiş sanırım.

Konusu hakkında kısaca Yagami Light gibi zeki bir karakter aynı amacı güdüyor ama elinde ölüm defteri yok diyebilirim sanırım. 1. bölümün başında bir çocuğa L telaffuzu ile (eru) seslenilmesi de akla direk Death Note'yi getiriyor zaten. Muhtemelen bilinçli olarak yapılmıştır.

Karakter Sherlock Holmes'in baş düşmanı Prof. Moriarty'den esinlenilerek yaratılmış.. Dünyayı bir de onun şahit olduklarıyla görüyorsunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık