Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Forumun ağır toplarından 2 kişi bu animeye kötü dediyse konu kapanmıştır.Saygılar.
Kötü demezdim ben ama hayata bakış açınla alakalı bir durum. @Kuroro zamanını güzel olan ve kendisine bir şeyler katabilecek serilere vakit harcamak ister misal. Canavar gibi anime izlediğim zamanlarda benim böyle bir kaygım yoktu. Epeydir de yeni bir şey izlemişliğim yok. Bu sebeplerden dolayı biz biraz üstten bakıyoruz seriye. Başkaları, mesela sen çerez bir şey seyretmek isteyebilir ya da daima onları izleyebilirsin. Ben izleyene üstten bakmam. Yine de bir şey izleyeceksen yüzeysel olmayan bir şey izlemeni tavsiye edebilirim sadece.

Öyle açıklayasım geldi.

Battle konusunda malum shounenlerle yarışamaz. Magi'nin olayı farklıdır. Siyaset, entrika, gizem... Eh animenin çizim ve müzik kalitesi de efsane olunca izlettiriyor kendisini işte.
Tabii ki. Öyle olduğunu zaten Milenyum'a tavsiye ederken söyledim. Genre olarak battle shounen. FMA'da misal öyle. Ama ikisinin de olayı battle değil.

Juuni Kokuki ve Seirei no Moribito var istersen. Bunlar biraz daha Seinen-Shounen ortası seriler ;)
Yav adamlara niye zulüm ediyorsun reiz Juuni Kokuki önererek. Tamam, güzel seri, hoş seri de yarıda kalıyor ve zaten manga değil novel uyarlaması. Yarıda kalma sebebi de maddi yetersizlik diye hatırlıyorum.

Yalnız cidden Kokuki hoş seriydi ya.

Yav adamlara niye zulüm ediyorsun reiz Juuni Kokuki önererek. Tamam, güzel seri, hoş seri de yarıda kalıyor ve zaten manga değil novel uyarlaması. Yarıda kalma sebebi de maddi yetersizlik diye hatırlıyorum.

Yalnız cidden Kokuki hoş seriydi ya.
Yarım kalsada favorilerimden, önermeden geçemiyorum ama geçtiği evren güzel. Bir de boş beleş seri değil en azından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık