Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Ore Monogatari 12. bölüm sonunu tahmin ettim ama söylemeyince Suna öyle değil diye düşünmüştüm sonunda çok güldüm ya:D

Unknown

Gangsta.

Black Lagoon tarzı ilk bölümden kendine sevdiren bir anime ki ana karakterleri gerçektende değişik ve ilgi çekici. :good: Gelecek vaadediyor. Myanimelist de bölüm sayısı belirtilmemiş yani uzun soluklu bir seride olabilir. Özet sevdim türü seven varsa tavsiye edilir. :good:

Gangsta.

Black Lagoon tarzı ilk bölümden kendine sevdiren bir anime ki ana karakterleri gerçektende değişik ve ilgi çekici. :good: Gelecek vaadediyor. Myanimelist de bölüm sayısı belirtilmemiş yani uzun soluklu bir seride olabilir. Özet sevdim türü seven varsa tavsiye edilir. :good:
Zoro fanlarının izlerken kendinden geçeceği bir seri bence o yüzden önermemiştim her hafta gelip Op'den iyi diye yazmasınlar diye :(

Unknown

Zoro fanlarının izlerken kendinden geçeceği bir seri bence o yüzden önermemiştim her hafta gelip Op'den iyi diye yazmasınlar diye :(
Sırf Zoro fanları var diye atlancak bir seri değil başkaları da izlesin keyiflensin. Ki son da ki araba sahnesinde ben de gaza gelmedim değil.

Not: Elitliğini bozmuşsun yine.
Not2: Seslendirmenleri aynı sandım. :/
Not3: Seslendirmenler aynı değilse Zoro fanları niye gaza gelsin ki? Sadece kılıç var falan diye mi? :/

Sırf Zoro fanları var diye atlancak bir seri değil başkaları da izlesin keyiflensin. Ki son da ki araba sahnesinde ben de gaza gelmedim değil.

Not: Elitliğini bozmuşsun yine.
Ne elitliği ben her zaman elitim o nerden çıktı :S Ben de sevdim seriyi oturaklı gibi. Bakalım mangasına baya seinen diyorlardı ama anime o kadar gösteremez heralde. Dediğin gibi sahne bizim asker aktı.

Gangsta'nın animesinin ilk bölümü çıkmış, kaçmaz.
izlemeyen kalmasın beyler, buna bi konu açmak lazım birde.
Gangsta izleruk arkasından da Gintama'nın yeni bölümü çaktık mı olay tamam :D

GANGSTA...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık