Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Hangi animeye başlamalıyım? HxH, Shin. No Kyo., OP, Bleach, Naruto, Death Note vs. vs. animeler seyrettim. Öneri lütfen :)

@MRTFR Aslında Jojo izlemek istiyorum ama grafik açısından çok kaslılar felan göz zevkime uymuyor.Hikayesinin güzel olduğunu düşünüyorum.Bunuda bir ara denerim.İlgin için teşekkür ederim.

Mr.Chaos

Hangi animeye başlamalıyım? HxH, Shin. No Kyo., OP, Bleach, Naruto, Death Note vs. vs. animeler seyrettim. Öneri lütfen :)
Darker than Black, HxH ve SNK'yı başa yazdığın için biraz sert, klasik shonenden uzak istediğini tahmin ederek yazıyorum.Zaman yolculuğu tarzı şeyler ilgini çekiyorsa Stein;Gate'i mutlaka izlemelisin. Bunları izledim diyorsan Shinsekai Yori var ha bu da tamam dersen aklıma şu an başka bir şey gelmedi usta :bilmem:
Edit: Fate serisi var Fate-Zero ve Fate Stay Night. İzlediysen bile ikincisinin yeni çıkan versiyonu bir daha izlenmeli.Ayrıca Parasyte bu sene gelenlerden baya "hit" oldu TV dizisi bile çekiyor adamlar.

Kekkai Sensen baya iyi gidiyor. Özellikle ost'leri ve seiyuu kadrosu çok iyi. Seiyuu kadrosunu ayıralım hatta. Son zamanlarda bu kadar iyisini görmedim. Tek bölümluk karakterlere bile tanınmış seiyuuları vermişler. Seri ilerleyişiyle ilgili tek sıkıntım komedi sahnelerindeki çizimler. Hellsing'e çok benziyor o sahneler ama Hellsing kadar güzel durmuyor. Yine de animenin o yarı ciddi havasına güzel katkıda bulunuyor ama çizimler gözüme çok batıyor.

Darker than Black, HxH ve SNK'yı başa yazdığın için biraz sert, klasik shonenden uzak istediğini tahmin ederek yazıyorum.Zaman yolculuğu tarzı şeyler ilgini çekiyorsa Stein;Gate'i mutlaka izlemelisin. Bunları izledim diyorsan Shinsekai Yori var ha bu da tamam dersen aklıma şu an başka bir şey gelmedi usta :bilmem:
Edit: Fate serisi var Fate-Zero ve Fate Stay Night. İzlediysen bile ikincisinin yeni çıkan versiyonu bir daha izlenmeli.Ayrıca Parasyte bu sene gelenlerden baya "hit" oldu TV dizisi bile çekiyor adamlar.
Teşekkür ediyorum :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık