Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Kısa, etkileyici bir anime önerir misiniz? Duygusal olmasın. Felsefi yanı olan yada sağlam dövüşlü, karakterli çarpıcı bir seri. :D Yada şok edici, şaşırtıcı bir seri. :D Bilemiyorum, arkadaşıma anime izletmeye başlatıcamda pek istekli değil bu konuda. İlgisini çektirecek bir seri arıyorum.
Death Note'dur arkadaşının ilacı, çevremde death note animesini izleyen ve çok beğenen ama animenin ne olduğu bilmeyen insanlarla karşılaştım. Yani rastgele birine izletsende beğeneceği bir seri, ondan sonra akar anime alemlerine:D

Kısa, etkileyici bir anime önerir misiniz? Duygusal olmasın. Felsefi yanı olan yada sağlam dövüşlü, karakterli çarpıcı bir seri. :D Yada şok edici, şaşırtıcı bir seri. :D Bilemiyorum, arkadaşıma anime izletmeye başlatıcamda pek istekli değil bu konuda. İlgisini çektirecek bir seri arıyorum.
Hellsing veya Code Geass ikisi de 10 numara seridir.

En iyisi Bleach izlet , müzikleri ve savşları görünce bağlanır.

Black Lagoon izlet, gerisini o getirir zaten

İlk sezonundan randıman alamamıştım, ikinci sezonu daha iyi:artiz:
Valla b.lagoon izlerken resmen hiç bitmesin istedim.Karakterleri ve acımasız dünyası yüzünden.
Sezonlar arası bir fark göremedim ben.Öyle bariz iyi olanları ayrı tutarsak ikinci sezonlar favori oluyor genelde.O olayı da anlamış değilim hiç.Zaten ilk sezon 13 bölüm ne kadar fark olacak ki yani.Aynı durum Jormungand için de geçerli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık