Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Gurren Lagann ilk 7-8 bölüm (malum yere kadar olan kısım) ve son 5-6 bölüm iyi, aradaki kısımlar vasat sayılır, son bölümler ölüyü bile gaza getirebilir, Kamina-sama adamın dibidir..
İlk 8 bölümü ve son 6 bölümü izlesem olur mu?
Mecha ismi geçince bile izleyemiyorum bir seriyi.

Bana kısa ama bol kan dövüş kılıç içeren anime söyleyin hele.Mümkünse ergenlik de içermesin.
Basilisk ve Ninja Scroll Movie yani filmide iyidir. Shigurui işi sanata dökmüş resmen, seinen ve karanlık seri olarak favorimdir :respect: Claymore'da olabilir, Kingdom'da diyeceğim ama işin içinde çocuklar var...

Tengen Toppa Gurren Lagann izleyen var mı hiç ?
Birkaç şey soracağım da.
10 veya 15'ten sonra sarıyor, distopik seri...

Mecha fobini yeneceğin bir seri olmayabilir.Fazla aksiyon var mecha üstüne.Ama Evangelion kesinlikle izle.Birbiriyle dövüşen robotlar yok öyle aşırı yer verilme gibi bir durum da yok.Daha çok karakterlere odaklanıyor.
Evangelion normal biten son 2 bölümü bana Jim Carrey'nin Truman Show filminin sonunu hatırlattı. Gerçi Evangelion daha eski:D

Ayrıca Evangelion yerine RahXephon izlerseniz bir şey kaybetmezsiniz, Evangelion'un kopyası gibi ama daha derli toplu ve düzgün yapmışlar.

Ayrıca Evangelion yerine RahXephon izlerseniz bir şey kaybetmezsiniz, Evangelion'un kopyası gibi ama daha derli toplu ve düzgün yapmışlar.
Şimdi baktım çakması gibi duruyor. :D Sadece onunla alakalı değil karakterler olmadan olmaz.Bir Rei var ki öyle böyle değil.Şimdi aynı tipteki çoğu karakter ondan esinlenme bence.

Şimdi baktım çakması gibi duruyor. :D Sadece onunla alakalı değil karakterler olmadan olmaz.Bir Rei var ki öyle böyle değil.Şimdi aynı tipteki çoğu karakter ondan esinlenme bence.
Oradaki ana karakterde shinji gibi kanser eden bir tip ama yinede shinji'den biraz daha iyi.
Ayrıca Tengen toppa Gurren-Lagann'ı bitir bence, zaten kaç tane düzgün mecha seri var. Bu da onların başında gelir, sonunuda Evangelion gibi bir yere bağlayamadan bitirmiyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık