Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

BL bir animeden çok amerikan dizilerini andırır hiç anime izlememiş adam olaya daha kolay adapte olur. Klişe karakterler diyaloglar olaylar pek yoktur kendine has bir havası ve muhteşem bir atmosferi vardır serinin. İzlediğim en özel animelerden biri gerek konusu gerek karakterleriyle. Ayrıca Revy var lan daha ne olsun

BL bir animeden çok amerikan dizilerini andırır hiç anime izlememiş adam olaya daha kolay adapte olur. Klişe karakterler diyaloglar olaylar pek yoktur kendine has bir havası ve muhteşem bir atmosferi vardır serinin. İzlediğim en özel animelerden biri gerek konusu gerek karakterleriyle. Ayrıca Revy var lan daha ne olsun
Filmlere de çok gönderme yapıyordu zaten Terminatör,Wild Bunch falan.

Her bünye kaldıramaz bu seriyi. Karanlık ve Ağır Atmosfer-distopik-Psikolojik ve Karanlık bir seri, hele ilk bölümlerde diyalog yok neredeyse. Yarısından sonra ip kopuyor.

Valla b.lagoon izlerken resmen hiç bitmesin istedim.Karakterleri ve acımasız dünyası yüzünden.
Sezonlar arası bir fark göremedim ben.Öyle bariz iyi olanları ayrı tutarsak ikinci sezonlar favori oluyor genelde.O olayı da anlamış değilim hiç.Zaten ilk sezon 13 bölüm ne kadar fark olacak ki yani.Aynı durum Jormungand için de geçerli.
Seri esasen ikinci sezonda akmaya ve netleşmeye başladı. İlk sezon animenin, takımın ve yeni üyenin tanıtımı ve adaptasyonu gibiydi, arada maceralar. Ayrıca Revy'nin triplerinede gıcık oluyordum.

Revy'nin mangada bir sahnesi var :cool: Benny'nin manitasını Rock'a asılırken bir susturuyor ki :rolleyes:

Edit:Sayfayı buldum isteyene atayım :)

Her bünye kaldıramaz bu seriyi. Karanlık ve Ağır Atmosfer-distopik-Psikolojik ve Karanlık bir seri, hele ilk bölümlerde diyalog yok neredeyse. Yarısından sonra ip kopuyor.

Seri esasen ikinci sezonda akmaya ve netleşmeye başladı. İlk sezon animenin, takımın ve yeni üyenin tanıtımı ve adaptasyonu gibiydi, arada maceralar. Ayrıca Revy'nin triplerinede gıcık oluyordum.
Hikayelerin başlangıç kısımları genelde güzeldir hatta daha iyi bile olabilir.Bence iyiydi.Adaptasyon süreci ben ne yaptım nereye geldim hissiyatı da güzeldi.İkinci sezon zaten kabullenmiş vaziyette ilerliyor.Ha bölüm bölüm bakılırsa şu ikizler falan iki sezonu değerlendirmedim o açıdan daha iyi olabilir ama öyle arada ahım şahım bir fark olduğuna inanmıyorum.

Black Lagoon'u 1-2 bölüm izledikten sonra bırakacaktım ama çok övülünce devam ettim. Sonunda ise "Bu ne lan?" diye tepki verdiğimi hatırlıyorum.:confused:

Toei Digimon serisini baştan çekiyormuş.

[video=youtube;CN9xpqG1giY]https://www.youtube.com/watch?v=CN9xpqG1giY[/video]

Toei Digimon serisini baştan çekiyormuş.

[video=youtube;CN9xpqG1giY]https://www.youtube.com/watch?v=CN9xpqG1giY[/video]
Nisan'da başlanacak denildi, Mayısa ertelendi, Şimdi de 6 part film olarak yapılacak denildi. Kasım ayında ilk partı gelecekmiş. Yine TOEİ yine hayal kırıklığı tabii ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık