Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Seviyeleri

Ne düşünüyorsun?

• Katılıyorum

Kullanılan: 16 24.6%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 22 33.8%
  • Ehh.. Bazı yönlerine katılıyorum bazılarına katılmıyorum.

Kullanılan: 27 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    65
Yonkolar da ilk gösterildiğinde yarı tanrı gibi gösterilen kişilerdi,halleri belli.Klasik Oda işte hava verip söndürmeyi çok sever.Şuan yonkoların pek bir havası kalmadı ama her zaman derim herhangi bir yonko= 1.5 ya da 2 amiral eder.Amiraciler ne kadar kabul etmek istemezse etmesin MF'deki Beyazsakal'ın şuanki Kid'e bile kaybetme olasılığı çok yüksekİ;yarası,hastalığı ve yaşı dolayısıyla.Bunları geçtim,WB sadece Akainu'ya karşı savaşmadı sayısız kişiden mermi ve kılıç darbesi yedi.Doğru dürüst haki kullanamadığı bariz bir şeydi.Böyle bir durumdaki adamı yendi diye Akainu'yu Prime Garp kadar hatta ondan güçlü görenler,amiralleri genel olarak yonkolara eşit görmek mantıksız.

Olayı çok derinlemesine analiz etmeyi şahsım olarak gerek görmüyorum.

Yonkou dediğimiz korsanlar, diğer korsan gruplarına göre daha baskın, tehditkar ve kalabalık oluşumlara sahip, kral olmaya en yakın korsanlardır. Tayfalarına da kendine sadık korsanlar alırlar.

Denizci Amiralleri ile salt güç ve eğitim üzerine bulunduğu oluşumun en güçlü konumundaki askeri birim.

Denizci amirali görevinin içinde, grandlinede, yeni dünya da tehdit oluşturan korsanlarla savaşmak var. Bu korsan bir shichibukai de olabilir, yeri geldi mi bir İmparator da. Hatta ve hatta Korsankral ile bile yeri geldi mi savaşırlar

Bu netice de bir Amiral = Korsan imparatordur.

Onları yenedebilir yenilenebilir. Bu yazarın tutumuna bağlı.

Amiral olacak güce ulaşacaksan, aa bu yonkou dur kaçayım demezsin. Borsalino gibi ben gideyim mi Sakazuki diyecek kadar gücüne güvenin olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık