Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Seviyeleri

Ne düşünüyorsun?

• Katılıyorum

Kullanılan: 16 24.6%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 22 33.8%
  • Ehh.. Bazı yönlerine katılıyorum bazılarına katılmıyorum.

Kullanılan: 27 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    65
Yonko>Amiral>Sağ Kol

Akainu'yu tekrar gördüğümüde daha güçlü olacağını düşünüyorum. Yonko hatta Yonko+ belki antik silah gibi hatta. Bir şekilde p-up alacak. Çünkü gücünü gördüğümüz bir adam aynı pilavı iki kere yemek güzel olmaz. Farklı şeyler gösterecek Oda. Tabi final villainlerden olacaksa. Ki olacak gibi görünüyor.
Nedense bana final villain o olacak gibi gelmiyor. Ya Teach ya İmu olur.

Yonko>Amiral>Sağ Kol

Akainu'yu tekrar gördüğümüde daha güçlü olacağını düşünüyorum. Yonko hatta Yonko+ belki antik silah gibi hatta. Bir şekilde p-up alacak. Çünkü gücünü gördüğümüz bir adam aynı pilavı iki kere yemek güzel olmaz. Farklı şeyler gösterecek Oda. Tabi final villainlerden olacaksa. Ki olacak gibi görünüyor.
Bana da öyle geliyor.

Eskiden sanki kizaru diğerlerine göre daha çaylakmış gibi davranıyorlardı. Zaten filo amiralliğine adaylardan biri değildi. Tabi karakterin etkisi de vardır ama linlin için bile “filo amirali olabilir” deniyordu. aokiji ve akainu arasında da güçle karar verdiler.

Şuan kizaru dışında 2 yeni amiral var. Bunlar benzer güçtedir derim ben. Aokiji ve akainu bu neslin filo amiralidir. Sengoku’nun koltuğu boş kaldı diye değil de sanki onlar zaten o koltuğu hak ederken sengokudan dolayı geçememişler gibi.

Ancak önceki söylediklerimde kararlıyım. Yonkoularla aralarında bariz fark var. Ama bunda nesil farkı da vardır bence.

kaido elbette eskiye göre daha güçlüdür Wb gibi yaşlı değil. Linlin de öyle. Ancak bunlar wb ile aynı tayfaya girmişler zamanında.

bu neslin filo amirali (akainu) bu neslin yonkousuyla karşılaştırılacaksa bunlar bence teach ve shanks olmalı. Teach’in kaçması da normaldir bu yüzden. Ama ben yine de bu yonkoular (özellikle şimdilik shanks) akainu ile aokijiden daha güçlüdür derim.

Nedense bana final villain o olacak gibi gelmiyor. Ya Teach ya İmu olur.
En en son olmaz bence de Teach ve Im varken. Ama sonlara kalacağı belli. Ace'in intikamı, göğüsteki yara izi vs yarım kalmış hesaplar var. Uzun süredir de bekleniyor. Luffy bu arc amiral seviyesine ulaşır. Akainu ile karşılaştığında ondan güçlü olamayacağı için, çünkü shounen mantığı Luffy'nin zorlanması lazım dövüşte. Bu nedenle de Akainu daha güçlü gelecek eskisinden.

Olur da Sabo dövüşürse Akainu ile pek sanmıyorum ama işte o zaman aynı Akainu'yu görebiliriz.

En en son olmaz bence de Teach ve Im varken. Ama sonlara kalacağı belli. Ace'in intikamı, göğüsteki yara izi vs yarım kalmış hesaplar var. Uzun süredir de bekleniyor. Luffy bu arc amiral seviyesine ulaşır. Akainu ile karşılaştığında ondan güçlü olamayacağı için, çünkü shounen mantığı Luffy'nin zorlanması lazım dövüşte. Bu nedenle de Akainu daha güçlü gelecek eskisinden.

Olur da Sabo dövüşürse Akainu ile pek sanmıyorum ama işte o zaman aynı Akainu'yu görebiliriz.
Akainu Saboyu sakız gibi çiğner.Karşılaşsalar bile Akainu vs Ace olayından biraz daha öteye giderler o kadar bence.

Akainu Saboyu sakız gibi çiğner.Karşılaşsalar bile Akainu vs Ace olayından biraz daha öteye giderler o kadar bence.
Bundan önceki mesajımda demişim ki eğer Akainu, Luffy ile karşılaşacaksa bu olay serinin sonlarına doğru olacağı için Akainu'nun p-up alıp daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkacağını düşünüyorum demişim. Olur da Luffy ile karşılaşmayacaksa Ace'in intikamını almak üzere Sabo ile karşılabilir ki pek sanmıyorum demişim. Akainu'nun gücü karşılaşacağı rakibe göre artacak ya da değişmeyecek. Her halükarda bu adam inecek. Ace'in katili sonuçta. Oda kime yedirecekse ona göre güç verecek. Oda'nın aklındaki rakip Sabo ise ölüm kalım savaşı sonucunda çok yüksek zorlukla kazanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık