Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Seviyeleri

Ne düşünüyorsun?

• Katılıyorum

Kullanılan: 16 24.6%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 22 33.8%
  • Ehh.. Bazı yönlerine katılıyorum bazılarına katılmıyorum.

Kullanılan: 27 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    65
Teknolojik bir şey olacak. Robot+Meyve karması bir şeyler düşünüyor olabilir. Belki klon teknolojisiyle alakalı bir şeydir. Şimdiye kadar Robot ve Meyveyle alakalı çalışmalarda bulunduğunu gördük, klon teknolojisini Germa tasarlamıştı, Vegapunk da yalnış hatırlamıyorsam zamanında Germa'da takılıyordu. Oda çıkıp Şiçi'lerin açığını kapayacağım diyorsa, yapacaktır bir şekilde. Belki dev robotlar, klon askerler, şeytan meyveli klon dev robotlar(hepsinin karması :D) falan gibi bir şeyler tasarlayabilir, bakalım.
Valla bilmiyorum ama güçlü olmaları gerek.

Bunu yazmaktan bıktım ama Amiralleri Yonkou'larla Akainu dışında eşit gördüğüm yok. Akainu'da olabilir de olmayabilir de. Gelip bana Fujitora diyorsunuz ya :(. Akainu'nun WB'ye attığı hasarları yazmamışsın. Akainu ölseydi WB'de kesinlikle ölecekti. İmkanı yok öyle hayatta kalmasının. Zaten yazdım WB Akainu'yu etkisiz hale getirdi birkaç saniyeliğinede olsa, Akainu etkisiz haldeyken yuvarlandı, çukura düştü ve Whitebeard diye bağırdı. Bu arada Logia olup geri dönmek felan MF de hiçbirşey oturmadığından pek mümkün değil zaten.

Bu arada WB'nin tüm MF'yi yerle bir eden vuruşu nasıl normal oluyor? Kendini tutmamış hali değil o, yapabileceğinin en fazlası.
Mangaka onaylı bilgi;
"Dünyayı yıkabilecek güce sahip adam"

Akainu ile Fuji eşit seviyede mi şimdi hocam ? Mangada bizzat filo amirali>amiral denmişken bide.Linlin'in çocukluğu için ilerde filo amirali bile olabilir deniyor.Amiral olabilir denmiyor.Akainu>amiraller yani.
Queen ve King konusunda "Jack ağzını açamazken Queen King'e laf yetiştiriyor" diyordun ?

King daha altındaki adamlara söz geçiremiyor deyip gücünü ve otoritesini sorguluyordun ?

Fujitora Dressrosa'da Akainu'nun ağzının payını vermedi mi ? Al sana laf yetiştirmenin ağa babası.

Akainu Fujitora'ya Hasırları yakalamadan hiçbir denizci üssüne adım atamazsın demedi mi ? Fujitora laf ebeliği yaparak Marijois'yda yellenerek gezmedi ve Akainu buna sinirlenmedi mi ? Akainu Ryokugyu'ya Fujitora'yı dışarı atmasını söyledi ve Ryokugyu Akainu'yu iplemedi mi ? Iplemedi.

Yanisi Miyata'cım kendi silahlarınla vuruldun :) Filo amirali olunca her şey süt liman olmuyor. Hee bir de şöyle bir şey var. Sengoku zamanında böyle bir sorun var mıydı? Yoktu. Demek ki filo amirali var, filo amirali var ;):a:

Benim şahsi fikrim Aokiji ile Akainu diğer amirallerden biraz daha güçlüler. Ama filo amiralliğinin doğrudan güçle alakası olduğunu düşünmüyorum. Orada büyük ihtimal ideolojik fikirleri/duruşları önde oldukları için filo amiralliğine aday gösterildiler. Sengoku'ya göre Aokiji'nin temsil ettiği adalet anlayışı başa geçmeliydi, hükümet ve diğer denizcilere göre de Akainu'nun adalet anlayışı denizcileri komuta etmeliydi. Yani güçten ziyade temsil ettikleri 'adalet' kavramı kemçük ağızlı Kizaru'ya nazaran daha güçlü/anlamlı olduğu için ikisi aday olarak gösterildiler bence.
çok güzel anlatmışsın.

Queen ve King konusunda "Jack ağzını açamazken Queen King'e laf yetiştiriyor" diyordun ?

King daha altındaki adamlara söz geçiremiyor deyip gücünü ve otoritesini sorguluyordun ?

Fujitora Dressrosa'da Akainu'nun ağzının payını vermedi mi ? Al sana laf yetiştirmenin ağa babası.

Akainu Fujitora'ya Hasırları yakalamadan hiçbir denizci üssüne adım atamazsın demedi mi ? Fujitora laf ebeliği yaparak Marijois'yda yellenerek gezmedi ve Akainu buna sinirlenmedi mi ? Akainu Ryokugyu'ya Fujitora'yı dışarı atmasını söyledi ve Ryokugyu Akainu'yu iplemedi mi ? Iplemedi.

Yanisi Miyata'cım kendi silahlarınla vuruldun :) Filo amirali olunca her şey süt liman olmuyor. Hee bir de şöyle bir şey var. Sengoku zamanında böyle bir sorun var mıydı? Yoktu. Demek ki filo amirali var, filo amirali var ;):a:
Fujitora den den mushiden konuşup artisliğini yapıyor yalnız.Queen ise King'in suratına yapıyor fark yok mu sence :D King'e artisliği tek Queen değil,Who da yapıyor bu arada.Birisine gerçekte atarlanmak ile telefondan atarlanmak arasındaki farktan bahsetmeme gerek yok sanırım.

Fujitora den den mushiden konuşup artisliğini yapıyor yalnız.Queen ise King'in suratına yapıyor fark yok mu sence :D King'e artisliği tek Queen değil,Who da yapıyor bu arada.Birisine gerçekte atarlanmak ile telefondan atarlanmak arasındaki farktan bahsetmeme gerek yok sanırım.
Şu an saçmaladın. Çünkü Fujitora'nın Akainu'nun karşısında da olsa aynı tepkiyi vereceğini bilecek kadar tanımamışsın Fujitora'yı. Çocuk mu bu adam düşündüğünü söylemekten korksun ? Herif gazetelere çıkacağını Akainu dahil olmak üzere belki kutsal mallarla bile sıkıntı yaşayacağını bilmesine rağmen Riku'nun önünde eğilip poz verdi. Şu dedigin komik cidden :(

Yonko>Amiral>Sağ Kol

Akainu'yu tekrar gördüğümüde daha güçlü olacağını düşünüyorum. Yonko hatta Yonko+ belki antik silah gibi hatta. Bir şekilde p-up alacak. Çünkü gücünü gördüğümüz bir adam aynı pilavı iki kere yemek güzel olmaz. Farklı şeyler gösterecek Oda. Tabi final villainlerden olacaksa. Ki olacak gibi görünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık