Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü Hakkında

Doflamingo = Amiral üzerinden hesaplayın işte. :)
Bb Kuzan için Shiryuu gibi diyor.Aynı klasmanın adamları bunlar.Ne kadar güçlü olursa o kadar az sözünü geçirebilirsin bu adamlara.Doflamingo da öyle.Bu adamlar Marco gibi ikinci adam olmaya mahkum değiller.Egoları,ağırlıkları ve belli bir vizyonları var.Gelişime de açıklar.

Amiral sevicilerden de olmayın bu arada.Akainu yonkoya denk falan gibi garip düşünceler.:D
Akainu=Yonko, Amiral>Dof. :D

Gibi derken hem güven hem asilik anlamında güce dayir bişi yoktu orada.
Asilikten değil.
Güçlü olan adam kulun kölen olmaz öyle Burgess gibi.Emir almayı sevmez.Ne kadar güçlüyse nazı da o kadar geçer.Adam güçlü ki karasakal bozuşmak istemiyor durduk yere.Onu öyle kabullenmiş.Yani demek istediğim bu tarz adamlar tam boyunduruk altına girmezler güçlü oldukları için.Zoro da öyle mesela kafama eseni yapacağım dese kimse söz geçiremez.Adam güçlü ve belli bir egosu var.Öyle bir durumda kaptanla kapışması gerekir.Aşağısı kurtarmaz.Kaptanlar da çok ciddi bir durum olmadığı sürece bunu yapmıyorlar bana göre.

WB tayfası 1 amirali indiremedi, 2 Yonkou birleşse Dünya Hükümeti yıkılır demek komik.
WB tayfası amiral indirmeye çalıştı mı ki, indiremedi deniyor. Adamların amacı Ace'i kurtarmaktı.

Ayrıca 2 Yonko demek, 2 Yonko kaptanı demek, 2 sağlıklı Yonko ile 2 Amiral denk gider mi ? 4 tane Yonko sağ kolu ile 1 Amiral nasıl baş eder gibi sorular ard arda geliyor.

2 Yonko, Denizcileri indirir, ama Hükümet daha geniş bir güç, canları istediğinde Fujitora gibi birisini Denicilere naklediyor adamlar. Emrinde CP güçleri var, ve daha büyük güçleride mevcuttur. Gorousei'in dediği gibi Denizciler sadece görünen yüz, birde bunun görünmeyen yüzü var.

Bu konudaki görüş farklılığı Yonkoulardan kaynaklanıyor kesinlikle. Yenilmez,kaybetmez düşüncesinden kaynaklanıyor. Yonkoular'a da zarar verebilecek meyve ve haki potansiyeline sahip kişilerde amiraller oluyor.(Eski 3'lü) Bu durumdan yola çıkarak herhangi bir Yonkou ile savaşabilecek ve en ufak hata da cezayı kesebilecek kişiler bunlar. Ki WB Deprem meyvesine sahip olmasa, ilk olarak Aokiji'nin öldüreceği gerçeğini değiştirmiyor.

Neden eski 3 lü ayırılıyor ben anlamıyorum.Sorsak neden eski 3lü diye Bi cevap bulamazlar.Ama ben cevabını biliyorum.Fuji pasif de ondan.Akainu-Kizaru-Aokiji Dressrosada olsaydı diğerlerini paket yapacağı yahut yapmaya çalışacağı için böyle.Başka bi eksiği daha doğrusu farklılığı yok diğer amirallerden.

Diğer yandan Yonkolar yenilmez değil ama bence şu seride onları yenecek tek güruh yine kendileri ya da Dragon yahut hükümetten biri.Amirallerin sadece fragman olduğu biraz geç anlaşılacak sanırım.Öte yandan yonkolar öyle değil.Onlardan ötesi kklik ve bu mevkiye sahip olan biri henüz yok.Diğer taraftan WB'nin meyvesi olmasa Aokiji onu öldürürdü ifadeside bana hiç mantıklı gelmiyor :/

WB tayfası 1 amirali indiremedi, 2 Yonkou birleşse Dünya Hükümeti yıkılır demek komik.
Güldürdün beni WB sağlam halinde olsaydı MF yıkılırdı o amiraller de denizin dibine yollanırdı ki bırak 2 Yonkounun gücünü Denizlerin hakimi kesinlikle Yonkoulardır fakat genel olarak takılıyorlar öylece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık