Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü Hakkında

[QUOTE="pBenim görüşlerim bu şekilde :) aksini düşünenler de düşündüklerini yazsın farklı bakış açılarının da neye dayandığını öğrenelim güzel ve faydalı bir konu olsun :)[/QUOTE]

Öncelikle eline sağlık. Jackın zeki değil demen harici diğer dediklerine katılıyorum. Bu adam son mangaya göre Raizou'nun ninja olup aurasını gizlemesi halinde ya Neko ve İnunun yalan attığını sezdi ya da aurasını sezdi ki inat etmesinin nedenleri bunlar olabilir. Zira Raiozu Jack Zou'dayken oradaymış.
Asarım keserim muhabbeti söz konusu olduğunu sanmıyorum. Ha sen zeki mi diyosun bu adama dersen ben öyle bir şey demiyorum fakat aptalda değildir. Diğer dediklerine harfi harfine katılıyorum.

Bu arada Shanks Kaidonun yolunu kesti Kaido shanksın değil.

Doflamingo = Amiral üzerinden hesaplayın işte. :)
Bb Kuzan için Shiryuu gibi diyor.Aynı klasmanın adamları bunlar.Ne kadar güçlü olursa o kadar az sözünü geçirebilirsin bu adamlara.Doflamingo da öyle.Bu adamlar Marco gibi ikinci adam olmaya mahkum değiller.Egoları,ağırlıkları ve belli bir vizyonları var.Gelişime de açıklar.

Amiral sevicilerden de olmayın bu arada.Akainu yonkoya denk falan gibi garip düşünceler.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık