Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü Hakkında

Gözden kaçan birşey var arkadaşlar , evet yonkoular muazzam güce ve dayanıklığa sahip fakat zayıflıkları var. Daha önce hiçbir zayıflık göstersen Amiral olmadı.
Örnek vermek gerekirse açlık krizine giren big mom , akainu'nun gemisine gitseydi ölmüştü.
Bm tam olarak işledi flashback kadar gördük. Akainu'yu işlerken belki onunda çıkacak bişey bilemeyiz. Yonkoların zayıflıkları var amirallerin yok demek havada kalır. Kaido'nun nedir sarhoş olmasımı ? Saçma belki Kizaru alkol bagımlısı nerden bilicez. Her zaman biri bana saldırabilir diye içmesinmi bu adamlar.

Yonkoların o aptalca zayıflıkları olmasa Luffy ve tayfa kaç defa ölürdü :bilmem:

Onlara bel bağlamak çok mantıklı gelmiyor bana Oda'nın sıvaması tamamen.

Amirallerin geleceği görme olasılıkları düşük bence. Basbayağı özel yetenek gibi yansıtıldı bu. Daha doğrusu özellikle k. haki ye yüklenmekle alakalı. Özellikle güçlü kişilerin ekseriyetle b.haki kastığını düşünüyorum. Amiraller zaten logia savunmasına sahip. İcabında içlerini olduğu gibi boşaltabiliyorlar. Bu sebeple meyve artı b.haki'ye kasmışlardır diye düşünüyorum. Ama fuji başka. fuji'de tam tersi durum vardır herhalde. Adam kör gözle görüyor nihayetinde

Şurada ciddi ciddi amirallerin Katakuri düzeyinde gözleme sahşp ıkdupu söyleniyor ya, ne desem boş.

Korkmayın arkadaşlar Katakuri>Amiraller olmuyor böyle diyince.
Aokiji'nin gözlem hakisinin, Kata seviyesinde çıkma ihtimali var gayet. Zirve karakter diye çıkar demiyorum, BM'de yok mesela. Ancak OP'de o seviye gözleme sahip tek kişi olmaması da gayet normal olur. Bunun konuşulmasına niye bu kadar takıldın?

Aokiji'nin gözlem hakisinin, Kata seviyesinde çıkma ihtimali var gayet. Zirve karakter diye çıkar demiyorum, BM'de yok mesela. Ancak OP'de o seviye gözleme sahip tek kişi olmaması da gayet normal olur. Bunun konuşulmasına niye bu kadar takıldın?
Öyle bir dünya yok hacı. Eğer öyle olsaydı Aokiji birçok şeyi olmadan engellerdi. Ek olarak Akainu'ya karşı kaybetmesi de imkansız olurdu.

Öyle bir dünya yok hacı. Eğer öyle olsaydı Aokiji birçok şeyi olmadan engellerdi. Ek olarak Akainu'ya karşı kaybetmesi de imkansız olurdu.
Engellemesi lazımdı dediğin bir olay var mı?
Aka'ya kaybetmesi niye imkansız olsun, Aka'nın da güçlü olduğu başka noktalar vardır. Geleceği görüyor diye yenilmez mi olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık