Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü Hakkında

Garp şu anki halinde tek amiralle kapışır ve ciddi zarar verir ama alacağını hiç zannetmiyorum.Beyazsakal kadar kesinlikle ezilmez ama genede zor.Zirve halinde 1 amirali çok zorlanmadan alır ama 2 amiral soru işareti.Ace öldükten sonra Akaniu a o sinirle dalsaydı işte orda alabilirdi.

Katakuri de her zaman yapamıyor bunu diye hatırlıyorum. Biraz kasmak lazım. Savaş sırasında böyle dikkat verirken keserler adamı. Normal Gözlem Haki türünden büyük artısı yok bence, dediğin gibi değişikse.
Zaten çok fazla odak vermen lazım herzaman kullanmak dedigin gibi işlevsel degil. Ama en can alıcı yerde hayat kurtarır.

Gözden kaçan birşey var arkadaşlar , evet yonkoular muazzam güce ve dayanıklığa sahip fakat zayıflıkları var. Daha önce hiçbir zayıflık göstersen Amiral olmadı.
Örnek vermek gerekirse açlık krizine giren big mom , akainu'nun gemisine gitseydi ölmüştü.

Katakuri de her zaman yapamıyor bunu diye hatırlıyorum. Biraz kasmak lazım. Savaş sırasında böyle dikkat verirken keserler adamı. Normal Gözlem Haki türünden büyük artısı yok bence, dediğin gibi değişikse.
Geleceği görmek çok odak istiyor her zaman kullanıcak bişey degil ama dogru yerde hayat kurtarır. Savaş sırasında kullanmak çok riskli diğer tüm durumlarda bildiğin 1-0 önde başlamak gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık