Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü Hakkında

Her şeyi anlarımda bu Dragon'u niye her konuya katıyorsunuz onu anlamıyorum işte. Dragon ile ilgili yeni bir şey mi öğrendik ki, yonkouyu Dragon veya başka bir yonkou yenebiliyor. En güçlü korsanlar kim yonkou ve peki bunlarla eşleşen adamlar kim beğen ya da beğenme amiraller. Sağlam Wb>Amiral olabilir ama benim Mf'de gördüğüm hali hiç bir amirali alamaz, kusura bakmayın. MF Wb hiç bir amirale karşı karşıyayken hasar veremedi, sağlam halini tartışmıyorum ama diğer yonkoular sağlam genç Wb ediyorsa sıkıntı yok mu, hepsi Roger'a denk mi oldu?

polo

Bu arada dofu işin içine atanlar bu adamın bağlantıları olduğunu
Aynı Doflamingo ve iki farklı durum.
-Aokiji'ye kıçını dönen, Fuji'ye seni gebertirim diyen ve bu iki adamdan zerre çekinmeyen Dof.
-Kaido'nun adını dahi duyunca rengi atan Dof.

Şu bile bir şeyleri açıklamak için yeterlidir. Mangakanın bir gün manganın altına Yonkou>amiral diye not düşmesi mi gerekiyor illa? :S
Aokiji dof u pataklarsa kendisine kaidou nun tayfasinin ve yer altindan baglanti kurdugu butun adamların sahip çıkacağını bilen dof, bb tayfasinin aokijiyi cok kollamdigini bilen dof(varsayim ama burgessin bb ile konuşmalarına bakarak), gazete yanlıştı dedirtebilecek baglantilari olan dof. Buna ragmen yemedi tipasi. Fuji olayini yazida acikladim zaten basligin basinda.

Bu arada sengokuya shichi toplantisinda sekil yaptigini unuttun onu soyleyeyim sengoku mantikli adam ve muhtemelen joker kimligini biliyor isleein karismasini istemediginden kahrini cekiyordu buyuk ihtimal.

Luffy: Amiralleri ve Yonkouları devireceğim.
Chinjao: KK olmak için Amiral ve Yonkouları devirmelisin.

Sıralama manidar.

Yine bunun benzerini Sezar söylüyor.Doflamingoyu mu yeneceksin yonkoyu mu yeneceksin güldürme beni diye.Luffy tek tek hepsini yeniyor orası ayrı ama sıralama yine manidar. :) Mangaka son savaş yüzünden amiral harcayamayacağına göre onlar yerine başkalarını harcıyor şu an.

@polo Kuzan meselesinde dalması gereken Kuzan'ın kendisiydi ama yapmadı.Anca uyarıp durdu.Doflamingo'nun işi gücü ülkesi var orası karışık.Law ve luffy tehditi ensesinde.Çekip gitmesi normal.Ancak boş gezenin boş kalfası durumundaki Kuzan neden dövüşmüyor orası epey ilginç bir durum. :)

Bu arada dofu işin içine atanlar bu adamın bağlantıları olduğunu

Aokiji dof u pataklarsa kendisine kaidou nun tayfasinin ve yer altindan baglanti kurdugu butun adamların sahip çıkacağını bilen dof, bb tayfasinin aokijiyi cok kollamdigini bilen dof(varsayim ama burgessin bb ile konuşmalarına bakarak), gazete yanlıştı dedirtebilecek baglantilari olan dof. Buna ragmen yemedi tipasi. Fuji olayini yazida acikladim zaten basligin basinda.

Bu arada sengokuya shichi toplantisinda sekil yaptigini unuttun onu soyleyeyim sengoku mantikli adam ve muhtemelen joker kimligini biliyor isleein karismasini istemediginden kahrini cekiyordu buyuk ihtimal.
Tıpası tabi yemez Aokiji ile uğraşmaya. Orada onunla dövüşseydi biricik fabrikasını yok etmeye giden hasır şapkalar ne olacaktı? O durumda bile Kaido'nun gazabını düşünüyordu Dof, Kuzan'ı falan değil.

Mahalle kavgası değil bu. Aokiji onu dövmezdi, öldürürdü direkt. Öbür dünyada ruhunu korurdu artık Dof'un bağlantıları.

polo

Tıpası tabi yemez Aokiji ile uğraşmaya. Orada onunla dövüşseydi biricik fabrikasını yok etmeye giden hasır şapkalar ne olacaktı? O durumda bile Kaido'nun gazabını düşünüyordu Dof, Kuzan'ı falan değil.

Mahalle kavgası değil bu. Aokiji onu dövmezdi, öldürürdü direkt. Öbür dünyada ruhunu korurdu artık Dof'un bağlantıları.
Benim güç siralamasiyla ilgili goruslerim 9.sayfada. dof hakkinda dusunduklerimi yazdim sen oyle yorumlarsin ben boyle. Gorusune katılmıyorum ama saygi duyarim :)

Doflamingo demedi mi ''belki tüm ada (yada başka bişi demişti tam hatırlamıyorum) birleşirsek zor alırız'' gibi bir şeyler?
Bunun yanında Doflamingo'ya ayar vermedi mi Aokiji? Nasıl eşit oluyorlar?
Yanlışın var Pica'ya birisi gülmüştü ya hani Dofy orada söyledi. Bu adadan Fuji'nin de canlı çıkmasını engelleyeceğini söylüyor. Adam gücünü saklamaya çalıştığı için bu hallere düştü zaten. Saray da Fuji ile anlaşma yaptı, peki ya olmasaydı ne olacaktı, hiç düşündünüz mü? Dofy onu orada harcamaya çalışacaktı, adamlarından yardım alır almaz orası ayrı konu ama zaten akıllı hiç bir adam amirale tek dalmaz, bence dalmamalı.:)

Senin için aradım buldum, maksat doğru bilgi paylaşımı olsun.
Öncesinde Fuji ağlıyor, elinden bir şey gelmiyor garibin.:D

Edit: Dofy kısaca tek yeteceğini düşünüyor ama zor olacağını da açıkça söylüyor. Fuji zaten müthiş k. hakisi ile Dof'a karşı kaybedeceğini öngörmüştür, k. hakisi muazzam olduğu düşünülüyor sonuçta.:D

Son düzenleme:
Yonkolar amirallerden güçlüdürler her türlü ama amirallere kral haki verirsen onlarda yonko olabilirler bence.Hatta Linlin amiral kadar güçlüyse şaşırmam. Görünüşe göre en sağlam teşkilat onun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık