Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Amiraller

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

Kullanılan: 199 76.2%
  • Fazlasıyla abartılıyorlar.

Kullanılan: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261
Bu serideki herhangi bir karakterin ağırlığı hasır şapkaların karşısına çıkana kadardır. Big Mom kadar rezil olamazlar ama eski havaları kalmayacak. Yine de Akainu ve Kizaru'dan beklentim yüksek.

Fuji Zoro tarafından

Kizaru Sanji tarafından

Ryo Yamato tarafıdan

Akainu Luffy tarafından

Yamultulacaktır.

Evet tarafından.

O kutsal gün geldiğinde, güç dengesiciler, Sanji haterları ve amiralciler ağlayacak, göz yaşları birbirine karışıp yağmur olacak.
Fuji vs Zoro'yu beklemiyorum şahsen. Şuan ki sistemin değişmesini isteyen birisi, sistemin değişeceği savaşta karşı tarafta olmayacak gibi geliyor.

Kizaru vs Sanji kesin.

Ryo vs Yamato olabilir.

Akainu vs Luffy'i istesem de Oda onu Sabo'ya bırakabilir :( Luffy'nin yenmesi gereken İm'i var çünkü. Birde zamanında Ace'in idamına gelmediği için kendisini suçlu görüyordu Sabo. Oda'nın buradan dram kasacağını düşünüyorum .d

Bence Goroseiler güçlü çıkacak. Son savaşta Dragon ve bir ton ittifakta olacağı için sadece amiraller karşılayamaz. Tayfa sıradan bir yonkou tayfası olsa buna gerek kalmazdı ama Zoro, Sanji falan derken bizim tayfa dengeyi çok bozuyor.

Amirallerin yenileceğini hepimiz biliyoruz ama bu görkemli olacak. Tayfa zirve haliyle oraya çıkacak. Kaido ya da Bm'nin düştüğü duruma düşmeyeceklerdir.

Fuji vs Zoro'yu beklemiyorum şahsen. Şuan ki sistemin değişmesini isteyen birisi, sistemin değişeceği savaşta karşı tarafta olmayacak gibi geliyor.
İşte ben o yüzden beklenen amiral eşleşmesinin daha erken olabileceğini düşünüyorum. Akainu ve Karasakal. İkisi de Luffy içim önemli rakipler. İkisinin de elinde Ace'in kanı var. Ancak shounen mantığı gereği Akainu'nun Karasakal'dan daha önce gelmesi lazım. Karasakal daha önemli bir rakip. Akainu'nun sıralamada daha sonra gelmesi ve Karasakal'dana daha önemli ve güçlü bir rakip olması hikayeye ters. Akainu'nun daha sonra geldiği ama ikinci Blueno olacağı tarzda bir karşılaşmada "intikam dövüşü" temasının heyecanını kaçıracak bir nokta olur. Karasakal'ın bir şekilde son düşman yapılacağı bir senaryoda zaten sıralamada bir sorun yok. Yok karasakal'dan sonra İmu gelecekse eşleşmeler Gorousei ya da CP0 elemanları olacak şekilde vuku bulabilir. Zaten Oda manga tarihinin en büyük savaşını çizecem diyip duruyordu. Wano'dan sonra 2. MF gelebilir demedi demeyin.

Akainu vs Luffy'i istesem de Oda onu Sabo'ya bırakabilir :( Luffy'nin yenmesi gereken İm'i var çünkü. Birde zamanında Ace'in idamına gelmediği için kendisini suçlu görüyordu Sabo. Oda'nın buradan dram kasacağını düşünüyorum .d
O görüşe bir dönem ben de katıldım da sanmıyorum. Kıyaslarsan Luffy daha ağır basar hak etmek anlamında.

Şimdi gördüğüm kadarıyla büyük organizasyonlar 6 tane seride en büyükleri ise Dünya hükümeti. Hepsinde temel bir kast sistemi var ve ona göre tasarlanmışlar.
En güçlü ve başına buyruk idealist kaptan
İşleri ciddi yürüten sağ kol
2li veya 3lu gruptan oluşan görev adamları
Ve işe yarayan elemanlar. Tabi aralarda istisnalar fazlasıyla mevcut.(ve sürpriz 1 kişi aralarında) Bunlar biraz savruk bir grup.

İlk en barizinden başlayalım.
Kaidou(Kaptan) Başına buyruk idealist kaptan
King (Sağ kol) ciddi ve iş bitirici Fleet admiral
Queen Jack(commanderlar) gorev adamları. Amiraller
Drake apoo Hawkins Ulti pageone sasaki who maria savruk iş yapan elemanlar(shichi) ve özel kisi aralarında who bir nevi ayrı tutulan kişi

Big mom korsanları. Kaptan bigmom savruk idealist
İş bitirici ciddi sağ kol Kata Fleet admiral
Smothie snack cracker görev adamları bir nevi amiraller
Tamago pekoms peros oben Daifiku bobbin bege shichiler. Aynı şekilde özel buyruk olan kişi bu grupta peros

Wb korsanları wb idealist kaptan
İş bitirici sağ kol Marco
Vista jozu görev adamları. Amiraller.
Ace izo bilmem 12 bölük komutanı shichiler. Buyruk ve özel olan Ace.

Shanks buyruk idealist kaptan
Ciddi iş bitirici Fleet amiral beckman
Yasoop roo amiral
Geri kalan shichi buyruk olan kim bilmiyorum.

Bb buyruk idealist kaptan.
İş bitirici eleman shiryu
Amiraller kesin değil ama impel down kackinlari diyelim.
Shichiler geri kalanlar buyruk olan jesus.

Aynı şekilde Dof korsanları.
İdealist deli dolu kaptan Dof
İş bitirici sağ kol vergo
Amiraller 4 as
Geri kalan lao g falandan tut dellingera shichiler. Buyruk olan lawdi veya corazon da denilebilir.

Hasır şapkalar.
Kaptan idealist Luffy
İş bitirici sağ kol Zoro
Sanji yamato Jimbei amiraller
Geri kalan shichi buyruk olan şimdilik zorlama duracağı için boş bırakıyorum.

Dragon idealist kaptan
İş bitirici sağ kol sabo Fleet amiral
Kuma Ivankov amiral görev adamı
Bölüm kaptanları shiciler. Öne çıkan yok şimdilik.

Neyse Dünya hükümeti çok büyük bir kısacası bu yapılanmada.
Başta im var ne kadar güçlü soru işareti.
İş bitirici sağ kol Fleet amiral Akainu.
Amiraller Kizaru Fuji Greenbull
Shichilerde Orjinal 7li olsun. öne çıkan ve farklı olan kişide Mihawk

Düşünsenize bir organizasyon var karşınızda en güçlü 10. Adamı falan croco belkide. Nasıl bir tayfa olurdu. Hükümetin gücünü buradan anlayın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık